רגע לפני שהיא עולה על הבמה להנחות את טקס פרסי אמ.טי.וי אירופה הלילה, משחררת ניקי מינאז' פצצה, ולא בטוח שפצצה כל כך חכמה. קליפ המילים (Lyrics Video) החדש של מינאז' לשיר "Only" כולל אלמנטים ויזואליים באנימציה, שמזכירים סרט תעמולה נאצי, או לכל הפחות את הפשיזם הבוטה של "החומה" של פינק פלויד.

החל מהפתיחה שנראית כמו סרט קולנוע בשחור לבן, כמו סרטוני התעמולה המפורסמים של הבימאית הנאצית לני ריפנשטאל, ואז מופיע הלוגו עם ראשי התיבות Y ו-N , קיצור לשם הלייבל "Young Money" של ליל' וויין, בה מוציאה ניקי מינאז' את אלבומיה. האותיות Y ו-N משולבות זו בזו, בצורה שמזכירה  צלב קרס. הדגל מעוצב בצבעי הדגל נאצי - שחור על רקע לבן בתוך דגל אדום.

ואז מגיעות שורות החיילים והטנקים המצפים למלחמה, כשהחיילים עונדים על השרוול סרטים עם הסמל שנראה דומה לסרטי השרוול הנאציים, ועד האיזכור של השמדה המונית בגז - אזכור שנעשה דרך מסכת אב"ך (אגב, הגרמנים השתמשו במסכות ובנשק כימי כבר במלחמת העולם הראשונה, לפני העידן הנאצי).

וכל זה בקליפ לשיר עם ארבעה משתתפים, שמחולק לכמה חלקים, מינאז', דרייק וליל וויין שרים על סקס שקיימו או לא קיימו זה עם זו, על העדפות מיניות וחיי ההיפ הופ הסוערים בצורה ישירה ובוטה, כריס בראון שר על מסיבה גדולה - "הרימו את הכוסות והבקבוקים באוויר כמו ב-4 ביולי", ועל שחורים שהם עליונים על שחורים אחרים - שחורים עשירים, שחורים בוסים, שחורים אמיתיים, נשים (ביצ'ז) עצמאיות, וכל מי שכן עבר סלקציה למסיבה.

הם משתמשים במילה המפורשת "Nigga" - קיצור של "Niggers" - שאסורה לשימוש בתקשורת האמריקנית המיינסטרימית שם היא מכונה "The N Word" - כמו שעושים ראפרים אפרו-אמריקנים בחופשיות בשנים האחרונות.

מה המטרה של ניקי מינאז' בקליפ הזה, חוץ מלעורר סערה, כמו שכבר הספיקה לעשות בסוף השבוע האחרון? האם יש כאן מסר חבוי-גלוי על עליונות הגזע השחור, ובתוכו עליונות של קבוצת אליטה עשירה, כשלמעשה השחורים מחקים בככך את הלבנים? האם הסקס הבוטה ימשיך למכור? למינאז' פתרונים.

אין תמונה
מזכיר דגל נאצי. הלוגו של ניקי מינאז'

אין תמונה
הצבא מוכן למלחמה
אין תמונה
סרטי שרוול כמו אצל הנאצים
אין תמונה
מסכת האב"ך