בון ג'ובי בהופעה (צילום: Johannes Simon, GettyImages IL)
הוא יכול. בון ג'ובי | צילום: Johannes Simon, GettyImages IL
להקת "בון ג'ובי" יוצאת ל"סיבוב חיים" נוסף, בהנהגת הסולן ג'ון בון ג'ובי, שמתאושש מפרשת הסמים של בתו, ומהשמועות על מותו.

כן, יש להקות רוק ותיקות שהמבקרים אניני הטעם דורכים עליהן שוב ושוב, אבל הקהל מצביע ברגליים ובכיס וממשיך לאהוב אותן. "בון ג'ובי", שהחלה את הקריירה בניו ג'רזי לפני כ-30 שנה, היא מאלה שלא נגמרות אף פעם. מדובר, כזכור, באמן השישי הכי מרוויח בתעשיית הפופ העולמית, עם 60 מליון דולר הכנסות בשנה שעברה.

ואם כבר קטילות של מבקרים, כנראה שזה מה שיקרה גם לשיר החדש שלהם "Because We Can" שכתבו בון ג'ובי, סמבורה והמפיק בילי פלקון. השיר יצא היום רשמית כסינגל הראשון מהאלבום החדש של הלהקה "What About Now" שצפוי לצאת ב- 25 במרץ.

כמו כן, האלבום החדש יכלול את השיר "Not Running Anymore" של סולן הלהקה ג'ון בון ג'ובי. השיר, אשר מככב בסרט הקולנוע "Stand Up Guys" בכיכוכבם של כריסטופר ווקן ואלן ארקין, שמועמד לפרס "גלובוס הזהב" בקטגוריית "הסרט המקורי הטוב ביותר". זוהי המועמדות השנייה של בון ג'ובי, שכבר זכה בפרס בשנת 1990 עבור שירו "Blaze Of Glory" מתוך הסרט "Young Guns II".

במקביל, מכריזים "בון ג'ובי" על סיבוב ההופעות העולמי החדש שלהם שייקרא "Because We Can - The Tour" שיחל בחודש פברואר. האם הפעם יש סיכוי שהם יגיעו לישראל? כזכור, בשנת 2011 היה מי שקיווה להביא אותם לארץ, אבל לבסוף התברר שהם יקרים מדי.

אם בכל זאת יימצא המפיק הישראלי עם הכיס העמוק ויימצא מספיק קהל בארץ שיקנה כרטיסים והמצב הבטחוני בישראל יאפשר זאת, ישנם כרגע שלושה "חורים" של תאריכים בסיבוב ההופעות הזה שמאפשרים הגעה לישראל - בסוף אפריל ותחילת מאי - בין הופעות באמריקה הצפונית להופעות בדרום אפריקה, בסוף מאי ותחילת יוני, בין פינלנד לדנמרק (לא סביר שיקרה), ובתחילת יולי, בין גלזגו לשיקאגו. נו, מי מרים את הכפפה?. ולמי שמעוניין לראות אותם בחו"ל - כאן קונים כרטיסים.

>> דיוויד בואי חוגג יום הולדת 66 ושיר ראשון מאלבום חדש