דיוויד בואי מוציא את הסינגל הקצבי-רוקיסטי  והקליפ "The Stars (Are Out Tonight" בו הוא ואשתו, אותה מגלמת טילדה סווינטון, בטוחים שיש להם "חיים נפלאים" ומתנשקים בחום. לנשיקה, כמוטיב מוביל, יש תפקיד חשוב בהמשך הקליפ, אותו ביימה פלוריה זגימונדי.

אלא שאז הם נתקלים בצמד מוזיקאיות צעירות, שנכנסות לביתם בלילה והופכות את חייהם לסיוט. הכל קורה בתוך חלום בלהות מבעת אותו חולם בואי עצמו - תחילה הוא מדמה לראות באחת הצעירות (שנראית מעט כמו גבר) את עצמו כצעיר - מה שכמובן מזכיר את דימויי האנדרוגינוס שלו משנות ה-70' וה-80'.

בהמשך מתנפלת עליו שדת לילה בציפורניים ארוכות ומנשקת אותו.אחר כך שתי הצעירות מכשפות את אשתו וגורמות לה לתקוף אותו בסכין מטבח ומשור חשמלי לחיתוך בשר. בואי המבועת נמלט במדרגות והן רודפות אחריו עד שהוא לא יכול יותר ועוצם את עיניו בכוח.

לקראת הסוף בהומור בריטי אופייני, מתחלפים הזוגות בתפקידים, אלא שאז נתפסים כולם לבהייה משותפת במסך. אין ספק שבואי, האבא הרוחני של הליידי גאגות באשר הן, מנפק כאן קליפ מושקע, מרתק, מרהיב ומעורר מחשבה, שעוד ידובר בו רבות.

זהו שיר שני לבואי מתוך אלבומו החדש שייקרא "The Next Day" וצפוי לצאת בחודש הבא. קדם לו השיר והקליפ "Where Are We Now?" שהיה רגוע ומהורהר יותר.

אין תמונה
"יש לנו חיים נפלאים"

אין תמונה
השדה מגיעה בלילה
אין תמונה
"כי לדיוויד יש ציפורן חודרנית בלסת"
אין תמונה
נשיקה חלומית
אין תמונה
מכושפת
אין תמונה
רודפת
אין תמונה
מאויים
אין תמונה
לאאאאאאא!!!!!!!!
אין תמונה
נשיקה אחת ממך תעיף אותי גבוה. הרבה נשיקות עוד יקברו אותי למטה
אין תמונה
צופים בפרק הבא של "עבודה ערבית"