אין תמונה
שומרת על הנכסים. מריה קארי

מריה קארי הותיקה אך השווה משחררת את הקליפ "You're Mine (Eternal", לסינגל האחרון מתוך אלבומה ה-14 (!) שצפוי לצאת בחודש מאי הקרוב.

הקליפ בוים על ידי אינדראני וצולם ביער הגשם אל-יאנגה, היער הלאומי של פורטו ריקו. הוא כולל שורה ארוכה של שוטים בהם נראית קארי לא חלק עליון, כשהיא מכסה בידיה חזה, אשר נוצץ בציפוי זוהר.

קארי שרה בעודה חולמת על גבר שחור, מושא תשוקותיה, אותו מגלם זמר האר אנד בי החתיך טריי סונגז, שחושף חזה מקועקע ובנוי לתלפיות.

למרות שמריה קארי נחשבת לסליזית מבין כוכבות הפופ בנות דורה (תחילת הניינטיז, למי ששכח), היא מצליחה לשמור על מתח הצלחה קבוע באמריקה ובעולם, בין היתר בזכות קליפים כאלה, שחושפים שגם בגילה המתקדם (44 בחודש הבא) היא נראית סקסית.

 

קיילי מינוג במיטה עם גבר צעיר ממנה

והנה עוד קוגרית. קיילי מינוג, שמבוגרת ממריה קארי בשנתיים, שחררה לאחרונה את הקליפ "Into The Blue", לסינגל המוביל מאלבומה ה-12 "Kiss Me Once" שצפוי לצאת ב-18 במרץ.

"אני נרגשת לחלוק אתכם את הקליפ הזה", כתבה מינוג בפייסבוק שלה. "הוא ויים על ידי דון שדפורת', שגם ביים לי את הקליפים של ‘Spinning Around’, ‘In Your Eyes’, ‘Chocolate’, ‘Can’t Get You Out Of My Head’ ו- ’2 Hearts’, כך שיש לנו הרבה היסטוריה משותפת".

"גם הפעם עשינו שוב משהו חדש. שנינו התלהבנו לשלב בקליפ את השחקן הצרפתי קלמנט סיבוני. אז תהנו מהקליפ". מינוג שכחה לציין שבקליפ היא והצרפתי שצעיר ממנה רק בשש שנים מבלים די הרבה יחד במיטה, בשלל פוזיציות חביבות. אינטו דה בלו? אכן.