שלשום דיווחנו על הדלפת "Girl Who Run The World", השיר החדש של ביונסה והיום, בשל ההדלפה, הוא משוחרר באופן רשמי לאינטרנט. כחלק ממאמצי השיווק משחררת הזמרת גם טיזר קצרצר מהקליפ החדש שלה, שגם הוא יוצא בקרוב, ובו אפשר לראות את ביצועיה המרשימים של הזמרת בלא פחות מרכיבה על סוס.

הביסטי בויז חוזרים עם כוכבים

אין תמונה
"אנחנו הביסטי בויז האמיתיים!". או שלא

כבר שנים שהעולם מחכה לשמוע מוזיקה חדשה מבית היוצר של להקת הראפ הסופר מוערכת הביסטי בויז, שהדיג'יי שלה מיקס מאסטר מייק חרך כאן כמה פטיפונים בנובמבר האחרון. האלבום החדש של הלהקה "Hot Sauce Committee Part Two" היה אמור לצאת בשנת 2009, אך הוא נדחה בשל מחלת הסרטן שתקפה את חבר ההרכב אדם "אמ.סי.איי" יאוץ', וייצא ב-3 במאי הקרוב.

האבות הרוחניים של אמינם חזרו אם כן למרכז העניינים ולצד הרמיקס לשיר החדש שלהם "Make Some Noise", והסינגל השני "Tadlock's Glasses"

הם חשפו טיזר לסרט בן 30 דקות שנקרא" Fight For Your Right Revisited" וייצא יחד עם האלבום. בטיזר (וכנראה גם בסרט) משתתפים ג'ק בלאק, טד דנסון, קריסטין דאנסט, וויל פארל הקורע בתפקיד הראשי ועוד הרבה שמות מפוצצים. בהחלט יש למה לחכות.

כריסטינה אגילרה מקבלת כבוד מהקהילה

אין תמונה
יקירת הקהילה. כריסטינה אגילרה

בחודשים שחלפו מתחילת 2011 הקריירה של כריסטינה אגילרה נעה כמו מטוטלת. גירושין, הופעה טובה בסופרבול, כישלון לסרט "בורלסק" באוסקר ובכלל, מחווה לארית'ה פרנקלין ב"גראמי", התמכרות לאלכוהול ומעצר על נהיגה בשכרות.

וכעת שוב הצד החיובי, ובכפול: אגילרה נבחרה על ידי הקהילה ההומו לסבית בקליפורניה להיות הכוכבת הראשונה אשר תזכה להופיע בשדרת הכוכבים ההומו לסבית בהוליווד, שנועדה לאכלס כוכבים אשר מזוהים עם הקהילה ומהווים עבורה אייקונים.

"כריסטינה תמכה בשווין זכויות של ההומואים והלסביות"

סטיב ג'ונס, נציג הפרויקט, הסביר לתקשורת האמריקנית כי אגילרה נבחרה להיות ה"גיי אייקון" הראשון בשדרה מפני שהיא תרמה רבות לקהילה ותמכה בשוויון זכויותיהם של ההומואים והלסביות בארה"ב.

ועוד קצת אגילרה - בשבוע הבא היא חוזרת לטלוויזיה והפעם כשופטת בתוכנית החדשה של NBC הנקראת "The Voice" - סוג של "כוכב נולד" עדכנית, כאשר לצדה בשולחן השופטים ניתן יהיה למצוא את אדם לאבין ממארון 5, זמר הנשמה וההיפ הופ סי לו גרין וזמר הקאנטרי בלייק שלטון, אשר גם יאמנו את המתחרים וגם ישפטו אותם.

>> דנה אינטרנשיונל בטיזר לקליפ "דינג דונג"