אין תמונה
סינית אני מדברת אליך. ריהאנה וכריס מרטין בקליפ ""Princess Of China"

ריהאנה וסולן להקת קולדפליי, כריס מרטין, מככבים יחד בקליפ החדש ללהיט "Princess Of China" בו אירחה הלהקה הבריטית את הכוכבת מברבדוס. השיר לקוח מאלבומה האחרון של קולדפליי "Mylo Xyloto" שיצא באוקטובר 2011 ועד עתה גרף לא מעט פרסים, במיוחד בטקסים כמו ה"בילבורד" וה"בריטס". ריהאנה וקולדפליי הקפידו להופיע עם הלהיט המצליח גם בטקס ה"גראמי".

הקליפ מספר על אהבה בין השניים, שמוצגת באמצעות שרשרת של דימויים הלקוחים מהתרבות הסינית, או לפחות אלו שהמערב מכיר ממנה. מרטין וריהאנה לבושים בחיקויים של תלבושות סיניות מסורתיות, ועל רקע פגודות ומקדשים יוצאים למערכת יחסים הכוללת ריקוד, היצמדות וכמובן קרב חרבות.

ריהאנה נוגעת עם האצבע בשפתיו של מרטין

לריהאנה יש בקליפ קטע ריקוד בו על אצבעותיה מולבשים דוקרנים ובעזרת טכניקת מחשב היא מדמה טור של רקדניות סיניות. מרטין שר עם להקת מתופפים בתוך מקדש ושולף חרב מול לוחם סיני מסורתי ומול ריהאנה עצמה, רגע אחרי שהוא נצמד אליה במדבר בבגדים מסורתיים.

לריהאנה יש קטע ריקוד נוסף, בתלבושת צבעונית מרהיבה, ככל הנראה של נסיכה סינית, איתה שכבה לפני כן על מיטה סינית מעוצבת. בחיתוך חוזר להיצמדות במדבר (או באותו מקום רחוק ומדומיין) הם מצמידים פנים, ריהאנה נוגעת עם האצבע בשפתיו של מרטין וכמעט נרשמת נשיקה. אבל רק כמעט. למרות שמדובר בכוכבת הכי נחשקת היום העולם הפופ - בכל זאת מדובר במפגש בין נימוס בריטי ומאופקות סינית.

>> רוצים כרטיס להופעה של אסף אמדורסקי במשכן לאומנויות? כנסו