אין תמונה
"הרגיש לי כמו מסיבה". מיילי סיירוס ואסף ברגר - בורגור, בצילומי הקליפ | צילום: none

כנראה שהימים שבהם  מיילי סיירוס היתה "האנה מונטנה" החביבה של אולפני "דיסני" חלפו ולעולם לא ישובו עוד. אבל במקומם מגיעים ימים חביבים לא פחות. מיילי סיירוס מככבת כעת בקליפ החדש " Decisions" לשיר של המוזיקאי והדיג'יי הישראלי-בינלאומי אסף ברגר, ששם הבמה שלו הוא "בורגור" ("("Borgore"). הקליפ צולם ב“45 club kids” בלוס אנג'לס, כשבין הצילומים מיילי סיירוס התפשטה למען הצוות שנכח במקום, כך מדווח הניו יורק פוסט.

הקליפ

כפי שניתן לראות, הקליפ כולל את מיילי סיירוס יוצאת מתוך עוגה ואף מתלכלכת בעוגות בעצמה. בנוסף, הוא מלא בחבר'ה חביבים שמחופשים לחיות, כשאחד מהם הוא הארוס של מיילי סיירוס, ליאם המסוורת', שמחופש לחד-קרן. מעניין איך בורגר הישראלי הצליח לגרום לכל זה לקרות. מדובר, כידוע, באחד המוזיקאים הישראלים הכי מצליחים בחו"ל, דיג'יי שמנגן היפ הופ, אלקטרו ומה שביניהם, ושלוח ההופעות שלו בחודש נובמבר הקרוב מתחיל באנגליה, ממשיך בקליפורניה ומסתיים באוסטרליה.

לקראת יציאתו של הקליפ חלק איתנו בורגר חוויות מסט הצילומים שלו, בוידיאו מיוחד שכבר הופץ.

מאחורי הקלעים

"היה כיף לעבוד עם מיילי, היא ממש על הכיפאק, היא זרמה איתי", אומר ברגר למצלמה. "הדבר הזה הוא מטורף", אמרה מיילי סיירוס עצמה ל"רולינג סטון" בספטמבר האחרון. "ליאם נכנס לחדר המלון שלו (של בורגור), ואנשים על הסט היו לבושים בצורה הכי מוזרה, הארוס שלי היה לבוש כמו חד-קרן. הצטלמנו לוידיאו, שהיה מאוד משעשע, עם קבוצה של אנשים אקראיים. נכנסנו פנימה והרגשנו כמו במסיבה, אז זה מגניב".

כשעל הסט מוצבות עשרות עוגות מהן טועמות בחורות יפות מסביר "בורגור" על מה בעצם השיר ולאן מכוון הקליפ: "השיר עוסק בשאלה למה ועד כמה ביצ'יות אוהבות לאכול עוגות". אכן שאלה שראוי לקבל עליה תשובה.

אין תמונה
"היה כיף איתה". בורגור הישראלי ומיילי סיירוס בצילומי הקליפ | צילום: none
אין תמונה
מיילי סיירוס יוצאת מתוך עוגה בקליפ של בורגור | צילום: none

>> כוכבי "דמדומים" רוברט פטינסון וקריסטן סטיוארט בקליפ של "גרין דיי"