אין תמונה
בלשים בלילה. ביונסה בקליפ החדש

ביונסה מוציאה את הקליפ המלא לשיר "Dance For You", הלקוח מתוך מהדורת הבונוס של האלבום "4".  כזכור, בקטע ההצצה הקצר שיצא לפני שבוע היא רקדה בשמלה חושפנית עבור גבר בכובע, במה שנראה כמו סצנה מסרט בלשים אפלולי משנות ה-40' (שלא לומר הסדרה "בלשים בלילה" עם סיביל שפרד וברוס וויליס משנות ה-70' וה-80').

בקליפ המלא, בשחור לבן, ביונסה כבר מנסה ממש לפתות את הבלש ועוגבת עליו בגופה, בזמן שהוא מצליח להישאר אדיש מול הסקסיות המתפרצת ממנה. בהמשך הקליפ מצטרפות לביונסה עוד רקדניות שיחד איתה מפזזות בריקוד חושני על כיסאות מול מאווררים שמבדרים את שמלותיהן ברוח.

הקליפ צולם כאשר ביונסה בעלת הגוף הנשי נמצאת בחודשי הריונה הראשונים, לפני שהבטן ההריונית שלה החלה לבלוט. הכוכבת צפויה ללדת בחודש פברואר הקרוב את צאצאה הראשון עם בעלה ראפר-העל ג'יי זי.

מעריצי בריטני ספירס: ביונסה העתיקה תנועות ריקוד

עם הוצאת הקליפ התעוררו מעריצים של בריטני ספירס וטענו כי חלק מתנועות הריקוד של ביונסה מועתקות מתנועות של בריטני מהקליפ "I'm A Slave".

לאחרונה דיווחנו כי נטען שגם ג'ניפר לופז העתיקה מבריטני ספירס תנועות ריקוד בהופעתה בטקס פרסי המוזיקה ה-AMA. האם מסתמנת גאן מגמה? חושבים שביונסה העתיקה מבריטני? ספרו לנו בטוקבקים ובפייסבוק.

>> נעמה כהן היפהפיה מ"כוכב נולד" בשיר ראשון על סטוץ לילי