אין תמונה
קישה מי? קייטי פרי ב"California Gurls"

מסתבר שבזמן שקייטי פרי התעסקה בתכנון החתונה שלה עם הקומיקאי הבריטי ראסל ברנד התגנבה למצעדים אחת בשם קישה, שנראית ונשמעת כמו שיבוט בלונדי ומטופש יותר שלה. ההגיון אומר לחתוך מהשירים הגימיקים א-לה "I Kissed A Girl", ולהתמקד בפופ רוק "רציני יותר" בסגנון "Thinking Of You".

אבל הגברת פרי, אם לשפוט מהסינגל החדש שלה "California Gurls", שכולל הופעת אורח חביבה של סנופ דוג, מרמזת גם היא על רוחות קרבות של פופ דאנס אלקטרוני מאוס, שדווקא עבד לה טוב ב"If We Ever Meet Again" - הדואט האחרון שלה עם טימבלנד. כי, מה לעשות, בשיר החדש היא נשמעת קצת יותר מדי כמו ההיא מ"טיק-טוק". לכן לא ממש מפתיע לגלות שהן עובדות בדיוק עם אותו צוות כותבים ומפיקים, בראשותם של מקס מרטין וד"ר לוק.

אם נסכם, "California Gurls" (האיות המוטעה הוא סוג של מחווה לחבר להקת "ביג סטאר" שהלך לעולמו לפני כמה חודשים) הוא עוד להיט מצעדים עכשווי וסטנדרטי בהפקה דאנסית-ניינטיזית, שהאמריקאים כל כך אוהבים עכשיו, וכולו שיר הלל לבנות קליפורניה והחיים הטובים באל.איי, או שכמו פרי ניסחה את זה: שיר התגובה האולטימטיבי ללהיט הניו יורקי של ג'יי זי ואלישיה קיז "Empire State Of Mind". נגיד.

למעריצים נספר כי מדובר בסינגל הראשון מתוך אלבומה השני של קייטי פרי, שייקרא "Teenage Dream", וצפוי לצאת באוגוסט. אם כי ברשת כבר מסתובב קטע מוצלח יותר מתוכו בשם "Futuristic Lover", שמרמז שיש עוד סיכוי למשהו מקורי מכיוונה בקרוב.

>> ההופעה של מטאליקה - כל הפרטים על השינויים והחלפת הכרטיסים; קיילי מינוג חוזרת עם כל המאהבים