עוד לא נרגענו מהקליפ הנהדר ל"Hold It Against Me" ובריטני ספירס כבר מוציאה את הסינגל הבא. "Till The World Ends", בהפקת ד"ר לוק ומקס מרטין, הוא שיר מצוין וזה שאמור לגרום לכם לחכות עוד יותר לאלבומה החדש "פאם פאטאל" שייצא ב-29 במרץ.

בינתיים ובמקביל ממשיכה בריטני להפציץ את המעריצים בטיזרים לקראת אלבומה המתקרב. לא פחות משישה טיזרים כבר שוחררו על ידי נסיכת הפופ, ביניהם "Inside Out" בהפקת ד"ר לוק, הטיזר עם הניחוח של דנה אינטרנשיונל "I Wanna Go", שירים בשם "Seal It With A Kiss" (לא נשמע כמו הקלאסיקה המפורסמת של דונובן) ו-"How I Roll", ו"Big Fat Bass" עם וויל איי אמ מהבלאק אייד פיז.

בריטני בסקר מעריצים: איזה שיר הכי טוב?

הטיזר הלפני אחרון, שיצא אתמול, הוא לשיר "Criminal", שקורץ בקטנה ללהיט הניינטיז The Logical song של scooter, שנבנה על הקלאסיקה של סופרטראמפ, והטיזר שיצא ממש הלילה (חמישי) הוא ל"Till The World Ends" שהבוקר כבר דלף כולו לרשת.

בריטני, שמחוברת חזק למעריצים, עורכת סקר בקרב מעריציה האדוקים שעוקבים אחרי כל ציוץ בטוויטר, בו היא שואלת איזה טיזר הכי טוב לדעתם. מעל ל-20 אלף מעריצים נלהבים כבר ענו על הסקר בשעות הראשונות מאז פרסומו וקבעו כי הטיזר לסינגל I I I wanna Go go go, הוא הטוב ביותר ואולי המצופה ביותר.

  Femme Fatale Snippets by Britney Spears

כמו כן פרסמה ספירס את רשימת השירים הרשמית של האלבום, שיכלול בגרסה הרגילה 12 שירים ובגרסת הדלוקס יתווספו להם עוד 4 סינגלים חדשים. למגזין V  אמרה בריטני: "אני חושבת ש'פאם פאטאל' מדבר בעד עצמו. רציתי לעשות אלבום דאנס עוצמתי שכל שיר בו יגרום לך לקום ולזוז"..

>> ליידי גאגא חושפת שיר חדש בתצוגת אופנה של ת'יירי מוגלר