בריטני ספירס בטקס פרסי אמ טי וי
קול ממיס ועמוק. בריטני ספירס | צילום: Gettyimages IL, getty images

אם שכחתם שבריטני ספירס יודעת לשיר, ההוכחה מגיעה בצורת שיר חדש שדלף לרשת. הבלדה "Everyday", דלפה היום לרשת והמעריצים של הכוכבת כבר בהיסטריה.

השיר, שטרם ידוע מתי הוקלט, מציג את בריטני ספירס במלוא הדרה כשהיא מתחמקת מרעש וצלצולים ופשוט שרה בלדה מרגשת כמו בתחילת ימיה, בקול עמוק וממיס.

השיר נכתב והולחן בשיתוף עם בריטני ספירס עצמה, קורץ לבלדה של כריסטינה אגילרה "Beautiful" משנת 2002, ומוכיח כי הכוכבת לא שכחה לזמר כמו שצריך.

עוד לפני שהספיק לגרוף צפיות ביוטיוב, תיאוריות שונות לגבי מועד הקלטתו כבר חורשות את הרשת. מצד אחד טוענים מעריצים שהשיר הוקלט בתחילת 2001, אחרים טוענים שמדובר בהקלטה משנת 2008-9 בזמן הקלטת אלבומה השישי Circus.

עוד טוענים שבכלל מדובר בשיר חדש שהוקלט בעת הקלטת האלבום האחרון של ספירס "Femme Fatale" ואמור דווקא לצאת באלבום הרמיקסים "B in the Music" שעתיד לצאת ב-11 באוקטובר.

לאחר ששומעים את הסינגל שדלף, מבינים שקולה של בריטני הרבה יותר בוגר מההקלטות בתחילת העשור מה שמחזקות את ההשערה שמדובר בסינגל חדש-דנדש.

טרם יצאה תגובה רשמית מבריטני ספירס, שנמצאת כעת באירופה כחלק מסיבוב ההופעות המצליח "Femme Fatale" והיום אמורה לעלות על הבמה בפריז.

>> אבא של בריטני מונע ממנה סקס במהלך סיבוב ההופעות

>> ווילו סמית' עם ניקי מינאז' - "Fireball"