אין תמונה
אנתוני קידיס מהרד הוט צילי פפרז בקליפ החדש

חברי להקת הרד הוט צ'ילי פפרז חשפו היום לראשונה את הקליפ לשירם "Adventures of Raindance Maggie", הסינגל הראשון מאלבומם החדש "I'm With You" שייצא ב-29 באוגוסט.

הקליפ צולם בשעות הערב, לקראת שקיעה, על גג ב"וניס ביץ'" שבדרום קליפורניה. במאי הקליפ, מארק קלאספלד, שמועמד לפרסים בטקס ה-VMA הקרוב על קליפים שיצר לקייטי פרי ול"Rise Against", סיפר לאתר של אמ.טי.וי: "אנטוני קידיס ואני צפינו בקליפ של 'Get Back' של הביטלס, שצולם על הגג, ואמרנו שזה יהיה מגניב לעשות משהו דומה, ולצלם משהו באוירה חמימה, לקראת שקיעה, משהו שמתאים ללהקה כמו הצ'ילי פפרז שהיא אייקון כזה גדול.

"החלטתי לצלם את הקליפ בפילם (כמו סרט קולנוע). אני יודע שאף אחד לא מצלם כיום בפילם, אבל רציתי שזה יהיה בפילם כדי שזה ייצא הכי מיוחד".

"היינו קצת מודאגים כי בצד הגג אין רשת ביטחון", הוסיף קלאספילד. "מצאנו את המיקום ברגע האחרון, כי היו שם נופים מדהימים, אבל בשוליים של הגג אם אתה נופל אתה מת, בעצם. אז היינו קצת מודאגים שהם לא ילכו עם העניין רחוק מדי ... אבל הם פשוט מקצוענים. הם עשו את זה מיליון פעמים והם מכירים את הגבולות של העסק".

"אין ספק שהיה בקליפ הזה משהו אייקוני, ואני יודע שאנשים משתמשים הרבה במונחים האלה כל הזמן, אבל אנחנו באמת כיוונו שזה יהיה ככה, באמת נשארנו נאמנים לזה, ואני חושב שהתוצאות ניכרות בקליפ".