ריהאנה למען האיטי (צילום: Gettyimages IL, getty images)
השיר הכי קליל מאלבם אפלולי. ריהאנה | צילום: Gettyimages IL, getty images

מתגברים הפרסומים על הגעתה של ריהאנה להופעה בישראל בחסות חברת אורנג', אבל בינתיים, למרות ביקורות ומכירות די פושרות מאלבומה האחרון "Rated R" והכישלון היחסי של הבלדה "Russian Roulette" באמריקה (שאצלנו ובאירופה דווקא חיבבו מאוד), נראה שהיא מתאוששת די מהר ומתחילה לחזור עכשיו למסלול ההמראה.

ריהאנה עושה את זה עם שני סינגלים מצליחים, שמככבים כרגע במצעדי העולם. במקביל לזכייה הטריה ב"גראמי" על הדואט המשותף עם ג'יי זי "Run This Town", מככב הסינגל השני שלה "Hard",  שיצא רק באמריקה, כבר כמה שבועות בטופ 10 של הבילבורד. עכשיו מצטרף לחגיגה בשאר העולם גם "Rude Boy" בגרסת הסינגל האירופאי, שמתחיל להראות נוכחות חזקה במצעדים וזוכה לתגובות נלהבות.

קליפ צבעוני שמתכתב באופן מושלם עם ההפקה המוזיקלית

"Rude Boy" הוא ללא ספק הקטע הכי קליל מאלבום די אפל שהפיקו לריהאנה צמד המפיקים הבריטי סטארגייט ורוב סוויר, חבר הרכב הדראם אנד בייס האוסטרלי הנחשב "Pendulum". הקליפ המעולה והצבעוני שיוצא היום מתכתב באופן מושלם עם הווייב הקאריביאני של ההפקה המוזיקלית, הודות לבימאית המוכשרת מלינה מטסוקאס (Melina Matsoukas), שכמו בקליפים קודמים שהינדסה לקיילי מינו ולילי אלן, מספקת קטעים ויזואלים די מרשימים.