אריאנה גראנדה קוטפת בקלות את תואר הזמרת הכי חמודה כרגע בעולם. המראה התמים, העיניים הגדולות, החיוך הרחב, אוזני החתלתולה, והרצון להשתשע ולעשות פאן כל הזמן. גראנדה היא באמת חומד, ובקליפ הכריסטמס המיוחד שלה "Santa Tell Me" רמת החמידות שלה רק עולה.

גראנדה עושה כאן את מה שהיא הכי אוהבת, שזה כנראה להתחפש לחיה כלשהי ("את נמרה ואת חיה", היתה אומרת לה קרן פלס), ולחגוג במסיבת פיג'מות במיטה עם חברים. וכדי לצאת הכי כל-אמריקאית יש משמאלה חברה שחורה ומימינה חברה מלוכסנת (גראנדה עצמה ממלאת את משבצת הלטינית), גם הן מחופשות לחיות, ומשני הצדדים צמד "סנטה קלאוסים". אחרי שהם משתובבים יחד במיטה, גראנדה עוטה על עצמה קרני אייל, וחוגגת בבית גדול ומקושט עם ים חברים, עץ חג מולד ומתנות. מה יותר מתוק מזה. והכי כיף זה שמיד בסוף הקליפ מגיעם קטעי פספוסים (אאוט-טייקס), כי אין כריסטמס בלי צחוקים.

 

דה וויקנד - "Earned It"

ואם כבר אריאנה גראנדה, "דה וויקנד" ממשיך ליהנות בימים אלה מהצלחת הלהיט המשותף שלהם “Love Me Harder". במקביל הוא מוציא את השיר "Earned It", הלקוח מפס-הקול של אחד הסרטים הכי מדוברים של השנים האחרונות - "חמישים גוונים של אפור", שאמור לצאת בפברואר הקרוב, כאשר בין כוכביו נמצאת גם הזמרת ריטה אורה. "אני נמשך אליך, כי בחורה את מושלמת, את תמיד שווה את זה, וזה מגיע לך, איך שאת עושה את זה", שר כאן הקנדי, בסקסיות מסוימת על רקע הביט האיטי. לזכותו יאמר שהוא לא גולש לסליזיות. השאלה אם זה ייחשב סקסי מספיק ומסתורי מספיק בעיני הקהל של הסרט וסדרת הספרים.

 

פרינס ו"ת'ירד איי גירל" - Another Love

פרינס המתקאמבק הוציא ב-30 לספטמבר צמד אלבומים, "ART OFFICIAL AGE" שהגיע לראש מצעד ההיפ הופ והאר אנד בי באמריקה, ו-"Plectrumelectrum" שהגיע לטופ 5 של אלבומי הרוק. מתוכו הוא משחרר את הביצוע לשיר "Another Love", יחד עם ההרכב "3rdeyegirl". שהוא למעשה קאבר לשיר של  אליס סמית'. הקאבר של פרינס לוקח את השיר של סמית', שמבוסס על פסנתר ומיתרים בקב מהיר, מוריד לו את הטמפו ועושה ממנו שיר רוק עם גיטרה חשמלית ותופים דומיננטיים. קליפ-המילים לשיר כולל צילומים מההופעה שנתנו פריס ו"ת'ירד איי גירל" בתוכנית "סאטרדיי נייט לייב".

 

"לוקל ביזנס" בפרודיה על קנייה ווסט

התחלנו בכריסטמס ואיתו גם נסיים. שלישיית הבדרנים האמריקנית "Local Business" יצרו פרודיה מיוחדת לחג המולד, שלוקחת את האלבום "Yeezus" (על משקל Jesus) של קנייה ווסט, והופכת את עשרת שיריו לשירי כריסטמס. השלושה מכנים את האלבום "Kreezus" והקליטו מחדש את שיריו, כשהם מעניקים להם שמות פרודיים: "Red Hat Head" (במקום "Black Skinhead"), השיר "New Sleighs" (במקום "New Slaves"), ו-"Lights on the Trees" (במקום "Blood on the Leaves") ועוד. השיר "I Am a God" הפך אצלם ל-"I Am a Claus" וכולל את השורה: "הרגע דיברתי עם ישו, הוא שאל 'מה קורה קיזוס?', אמרתי 'מטפס על בנינים, מנסה לתת מתנות לילדים'", כמובן בהקשר להקרנות הקליפים שערך ווסט על בניינים ברחבי העולם עם יציאת האלבום.