אחרי שבעה טיזרים לסינגלים מתוך אלבומה החדש, אחרי שבועות של טיזינג עם הקליפ החדש והמסקרן ועם אינסוף אייטמים ושמועות מאחורי הפקת אלבומה השביעי, זה היה רק עניין של זמן עד שכל האלבום השביעי של בריטני ספירס "Femme Fatale" ידלוף לרשת.

מתוך האלבום ניתן כבר להאזין לשירים Gasoline, Trouble For Me, I Wanna Go, Seal It With A Kiss, Big Fat Bass, האלבום המלא כולל 12 שירים, ששניים מהם, "Hold It Against Me", ו-"till the world ends"  כבר יצאו כסינגלים, מסמל אם לא יותר מכל, את ההתפתחות של בריטני לאורך השנים מנערה תמימה בת 18 למלכת פופ דאנס בועט וקצבי הנושקת ל-30. בריטני לוקחת הפעם צעד גדול לעבר מוזיקת הפופ דאנס ואפילו יוצרת סאונד חדש, מתוקתק, קצבי ומאוד בריטני. לעולם לא תוכלו להתבלבל שמשדובר בנסיכת הפופ ולא בשום חיקוי אחר בתחפושת ביצה.

כאמור, האלבום נפתח בסינגלים שכבר כובשים מצעדים בארצות הברית וברחבי העולם ומובילים את טבלת ההורדות באייטיונס.  רשימת השירים כוללת את הלהיט הכי גדול של האלבום ואולי את אחד הלהיטים הטובים שלה מאז toxic, שנקרא I wanna go והולך לכבוש בקרוב את תחנות הרדיו והמועדונים, לאורך כל האלבום בריטני חוזרת לימים בהם היא מצליחה לגרום גם למדוכא שבאדם פשוט לקום ולהתחיל לרקוד במיוחד השיר החמישי, how I roll, אשר מייצג יותר מכל את הסאונד הדאנסי החדש של האלבום.

אך לצערי לא הכל ורוד בממלכת הפופ. כידוע בריטני שיתפה פעולה עם will.I.am  שהפיק את השיר big fat bass שמבטא את נקודת החולשה של האלבום המצוין. עם כל הכבוד לכשרון האדיר של וויל.איי.אם השיר לא טוב. הוא יותר מידי בלאק אייד פיז ופחות בריטני ודי מלא בתעלולי סאונד מיותרים כמו שרק הבלאק אייד פיז יודעים לעשות.

בעת כתיבת שורות אלו תאריך יציאת האלבום הרשמי נותר בעינו, 29 במרץ, בו בנוסף לאלבום הרגיל, יצא גם אלבום הדלוקס שיכלול ארבעה שירים נוספים בהפקת מקס מרטין ו-darkchild שלא מופיעים בגרסה הרגילה.

רשימת השירים המלאה

1.Till the world ends
2. Hold it against me
3. Inside out
4. I wanna go
5. How I roll
6. (drop dead) beautiful
7. Seal it with a kiss
8. Big fat bass
9. Trouble for me
10. Trip to my heart
11. Gasoline
12. Criminal

אלבום הדלוקס יכלול גם את השירים הבאים:
13. Up N down
14. He about to lose me
15. Selfish
16. Don't keep me waiting