"מי גנב את המוח שלי??", צועקת מיילי סיירוס, שישנה עם המוח שלה לידה והוא נגנב ממנה על ידי בחורה בלונדינית עירומה. הבחורה מחזיקה את המוח בידיה, הוא צבעוני ורוטט, ומיילי פולטת נוזל מהפה.

הזוי? זו רק ההתחלה. מי ששלח את הבלונדינית לגנוב את המוח של מיילי הוא מובי, מחופש למנהיג כת אפלה ומבכה את אובדנו של המוח הגנוב. מיילי שולחת אחרי הבלונדינית את החיילים המוזרים שלה, שמחופשים לסנטה קלאוס ועוד דמות ביזארית והם רודפים אחרי הגנבת.לבסוף הם תופסים אותה ומכניסים אותה לתא המטען של הרכב שלהם, אבל המוח מצליח לחמוק. מיילי הזועמת דורכת להם על הפרצופים, והם פולטים נוזל. כל זה קורה על רקע פיצוצים צבעוניים, צילומים סוריאליסטיים, מוזיקת אימים ורמיזות לסם ההזיות הותיק LSD.

ההזייה הזו היא הקליפ החדש של להקת "הפליימינג ליפס", שמנגנת בתחפושת על רקע של תפאורת הקשת- בענן. שם הקליפ הוא "Blonde SuperFreak Steals the Magic Brain", והוא זוכה בקלות בתואר הקליפ הביזארי של השנה.

ה"פליימינג ליפס" צילמו את הקליפ בחודש אפריל, כאשר מיילי סיירוס היתה מרותקת למיטה חולהלאחר תגובה אלרגית לאנטיביוטיקה, במהלך סיבוב ההופעות שלה - זהו חלון הזמן היחידי שהיה להם לצלם. הם גם הצליחו לשכנע את מובי להשתתף.

וויין קווין: "המוח של ג'ון קנדי ​מכיל את הנוסחה לסם ההזיות LSD"

וויין קוין, הסולן של ה"ליפס", שכבר סיפר לכל העולם שהוא וחבריו עשו סמים יחד עם מיילי, ניסה להסביר את העלילה המעורפלת של הקליפ. לדבריו, המוח שייך לנשיא האמריקני שנרצח ג'ון קנדי ​, והוא הכיל את הנוסחה לסם ההזיות LSD. לפי קווין: "מובי הוא מנהיג כת רע ותאב כוח. הוא רוצה לשלוט באוצר הפסיכדלי ההעל-טבעי הגדול בעולם - המוח של ג'ון קנדי ​, שמכיל את הנוסחה המקורית של סמי ה-LSD. למיילי סיירוס יש את מוח הקסם!".

"מובי מגייס נימפומנית בלונדינית סופר-פריקית בשם מנסון (רמז לרוצח צ'ארלס מנסון) כדי לגנוב את המוח ממיילי, בזמן שהיא במיטה בהשפעת סמים. כשמיילי סוף סוף מתעוררת היא עצבנית מאוד שהמוח שלה נגנב. היא מגייסת את סנטה שפניו נשרפו וביגפוט לסבית, שמרחפים בחללית באזור, כדי לצוד את הסופר-פריקית הבלונדינית שגנבה את המוח שלה".

"הם יוצאים למרדף, בזמן שסיירוס מבכה את אובדן מוח הקסם שלה ומובי זוכה לחיזוקים מהגיהנום. בסופו של הדבר, הבלונדינית הורגת את סנטה וביגפוט ובורחת עם המוח. וכן, אנחנו 'פליימינג ליפס מתחפשים לקשת בענן, פטריות ופרחים וצופים מהחלון שלנו שפונה לשמיים בפיצוץ ענק של יהלום". אכן, הזוי.