אין תמונה
רוצה לעלות אלי לשמוע תקליטים?

ג'סטין ביבר מוציא את הקליפ לשיר "All That Matters", אולי הקליפ הכי בוגר ואמנותי שלו עד כה, שכמובן כולל גם כמה רגעים לוהטים. ביבר בן ה-19, שפיתח לעצמו גוף שרירי וחסון, מככב כאן כשלצדו הדוגמנית השווה קיילין רוסו. ביבר מראה לה את הגיטרה שלו, היא מתקרבת והשניים מפגינים אינטימיות קרובה ולוהטת - נצמדים, מתחבקים, מתלטפים ובסוף גם מתנשקים, בזמן שהשיר מתנגן ברקע.

"All That Matters" היה השני בסדרת "שירי יום שני" של ג'סטין ביבר - תשעה שירי אר אנד בי שקטים ודכאוניים (יחסית) שהוציא בתשעת השבועות האחרונים (האחרון ייצא בשבוע הבא), כדי לקדם את הסרט החדש שלו "Believe". עדיין לא ברור הם הם גם ייצאו באלבום. מדובר בעשרה שירים די דומים אחד לשני, אבל כאלה שחושפים את ביבר באור שונה מהילד המקפצץ והמאוהב שהתרגלנו לראות.

אומנם בשירים "Change Me" שיצא השבוע ו-"Roller Coaster" מלפני שבועיים, ביבר נשמע בסדר יחסית, אבל בשבעה שקדמו לה, הוא נשמע רציני, מהורהר, לעיתים עצוב, מדוכא, שבור לב, נואש ואף זועם.

השמות של השירים מעידים על המגמה: PYD" ( "Put You Down"), "All Bad", "Bad Day", "Heartbreaker", "Hold Tight", "Recovery וכאמור "All That Matters".

כמו שכבר נכתב כאן בעבר, כשיצא השיר הראשון "Heart Breaker", זהו אלבום הפרידה של ביבר מסלינה גומז, ולכן הוא נשמע בו כה אפלולי ונגטיבי.

ביבר עצמו כתב אז למעריציו: "השיר נועד לאנשים שעוברים שברון לב, כמו שאני עברתי כאשר כתבתי אותו. השירים האלה שונים ממה שהכרתם, הם מהיומן האישי שלי".

אין תמונה
אולי קפה? רוצה קפה?

אין תמונה
בעצם את נראית לי טיפוס של תה צמחים, נכון?
אין תמונה
את יודעת שגם אני זמר מפורסם?
אין תמונה
יש לי המון שיר
אין תמונה
מה איבדת שם למטה
אין תמונה
למי קראתם כוסית?