1:1 מאושרים לארח את רמי הויברגר

1:1 ורמי הויברגר (צילום: טל הרצוג)
1:1 ורמי הויברגר | צילום: טל הרצוג

תקציר הפרקים הקודמים: ב-2006, ההרכב שהקים ערן בר גיל על בסיס הלהקה "דבק", שיחרר את האלבום "1:1" והבטיח שמדובר באלבום ראשון מתוך טרילוגיה. לאחרונה החברים קיימו את ההבטחה ושיחררו את "אושר" שממשיך את האלבום "ברזל" שיצא ב-2008. כמו שבר-גיל כותב בעצמו בשיר, "את אומרת": "...השירים הם חזות הכל" במקרה של 1:1 והמילים משקפות סיטואציות מורכבות שכולנו חווים, בשיא הפשטות. שיתוף הפעולה עם רמי הויברגר ב"גסות רוח", בהחלט מעצים את הטקסט הציני והישיר. החומרים האלו מחזיקים על הבמה, במיוחד כשהויברגר מתארח בהופעות.

 

סופר-גרופ, כמו אליפות, זו לא מילה גסה

Lunacidal Tendencies (צילום: ערן ג'גו)
Lunacidal Tendencies | צילום: ערן ג'גו

שימו לב: אלרן דקל (פאנקנשטיין), שחם אוחנה (פאנקנשטיין), איסר טננבאום (רוקפור), יאיר סלוצקי (הדג נחש), ספי ציזלינג (האחים רמירז), שלומי אלון (הדג נחש) רונן כוכבי וקותימן - כשכל כך הרבה כישרונות מובילים משתתפים ביצירה של אותו שיר, אין סיכוי שזה יישמע פחות ממצוין.

"Common is The Sense", הסינגל השני מתוך הפרויקט המלהיב של הסופרגרופ האימתני "Lunacidal Tendencies", ממשיך לעורר ציפיות גבוהות מאוד מהאלבום" "After the end שיצא בשלהי הקיץ. "Common is the sense", הוא השיר הראשון שהוקלט במסגרת הפרויקט שיזם בריאן שטיינר ואחרי ששמענו את גדי אלטמן ומיקה שדה בסינגל הקודם "The Waiting Room", הפעם בתפקיד הסולן אפשר ליהנות מאלרן דקל שעובד במקביל על אלבום סולו בעברית.

 

הכל לכדי חיפה אלטרנטיבית

אלישע בנאי בארבי (צילום: אורית פניני)
גם בחיפה. אלישע בנאי | צילום: אורית פניני

שלושה שבועות בלבד אחרי פסטיבל יערות המנשה, תהנה סצינת האינדי בצפון מפסטיבל נוסף והפעם בחיפה. פסטיבל "חיפולק", ייערך בשבת הקרובה בפעם השלישית ובמהלכו יופיעו ערן צור (חיפאי במקור), רותם אור, אפרת בן צור, אורן ברזילי, מונטיפיורי, אלישע בנאי וארבעים השודדים, בני בשן ועוד עשרות אמנים כמו שתוכלו לראות בלוח ההופעות המלא.

האירוע יתקיים הפעם במתכונת אורבנית במספר פאבים ומועדונים סמוכים בעיר התחתית, כיאה לסצינה שמייצגים האמנים. בין השמות הפחות מוכרים, חשוב לציין את ההרכב Greedyadam של נעם ענבר ("הבילויים"), אדם שפלן ("איטליז") ואריאל ערמוני, שזו תהיה למעשה הופעת הבכורה שלהם יחד. בדומה ל"אינדינגב" ול"יערות המנשה", מדובר באירוע שנועד לקדם את התרבות והמוזיקה בפרט גם עבור מי שגר מחוץ לתל אביב. 50-90 ₪ סך הכל, אלו מחירי הכרטיסים עבור התענוג ממנו תוכלו ליהנות בערב חג השבועות.

>> בישראל היא שמרית, בליברפול היא Shim