לבנה "זוהרים" גוגמן התאוששה היום מהעימות הלא נעים עליה בבית "האח הגדול" מול רוני מיילי. וכשלבנה מתאוששת - המוזיקה שהיא אוהבת שם כדי לעודד אותה, יחד עם החברים הטובים, בשירים וריקודים.

הרפרטואר של לבנה כלל את השיר "אבביי" של מאור אדרי, אחד הלהיטים הקצביים המצליחים של השנים האחרונות במוזיקה המזרחית, לפניו את הלהיט הותיק יותר "אני אש אני רוח" של רן דנקר ובהמשך את הריקוד הגרוזיני "צ'ווארה טש טש טש" עם החבר הטוב ביז'ו.

אחרי שבימים קודמים לימדה לבנה את שלי ודיירים אחרים בבית לשיר "אבביי", הפעם היא שרה קטעים מהשיר בעצמה משך דקות ארוכות ובסיום אף ציינה את שמו של הזמר מאור אדרי.

מאור אדרי: "כאב לי מאוד לראות את מה שקרה ללבנה"

מאור אדרי מגיב היום לשירה של לבנה: "אני שמח שהשיר שלי עושה מצב רוח טוב ללבנה ועוזר לה להתאושש ממה שעבר עליה. כאב לי מאוד לראות את מה שקרה לה בימים האחרונים. אני חרד מגילויי האלימות האלה ומקווה שלא יקרו יותר דברים כאלה בבית 'האח הגדול' ובכלל בחברה הישראלית.

"כמו בעונה שעברה אני מאוד שמח שאוהבים את השירים שלי בבית 'האח הגדול'", ממשיך אדרי. "אני אישית מאוד אוהב את התוכנית ומקווה מאוד שלבנה תמשיך עם האמת שלה ותגיע בה רחוק. אבל במידה והיא תודח לפני ה-18 ביולי - אז אני מזמין אותה להיות אורחת כבוד שלי בהופעה באמפי קיסריה".

כזכור, גם בעונה שעברה של "האח הגדול", היה מאור אדרי שיחת-היום בבית, כאשר קותי סבג, אביבית בר-זוהר ואביב זילבר שרו את הלהיט שלו "לב קבור". גם דודו ובטי קפרא הביעו אז את אהבתם לאדרי וזילבר אף ביקש מ"האח הגדול" שאדרי ייכנס לשיר להם בתוך הבית, ו"האח הגדול" נענה לבקשה חלקית והשמיע לדיירים את השיר ברמקולים.