ישי לוי ואייל גולן מייצגים נאמנה שני דורות שונים במוזיקה הים תיכונית המצלחה, ולדברי לוי הם שונים מדור הכוכבים הנוכחי, זה ששולט כרגע במצעדים. שניהם זמרי-על, שניהם כוכבים, ושניהם ישירו יחד על אותה במה במופע של גולן, בו יתארח לוי, שיושק רשמית ב-26 בספטמבר חול המועד סוכות באמפי-פארק במסגרת פסטיבל ראשון לציון,

ישי לוי: "מה שמעניין את הזמרים היום זה רק כסף ועוד כסף"

"מצאתי אצל אייל אמת ונשמה שאין אצל אחרים, נוני"ם, נשמה, נשמה נשמה... לעומת זמרים אחרים שרק מחפשים היום להיטים קלים ובשביל כסף ועוד כסף ועוד כסף"., מחמיא לו לוי.

הזוגיות של אייל גולן וישי לוי על הבמה החלה בהופעתו האחרונה של אייל גולן בהיכל נוקיה, בה אירח את לוי. בין השירים קרא גולן לבמה לאשתו של לוי, והאחרון העניק לה לראשונה בחייו טבעת, אותה ענד על אצבעה, במעין שחזור של טקס קידושין.

החיבור המיוחד בין השניים נובע בין היתר מכך שאייל גולן רואה בישי לוי אחד ממקורות ההשראה הגדולים ביותר שלו, והוא בעיניו הזמר המזרחי-ים תיכוני הגדול ביותר. גולן אף ציין זאת לא פעם. כאשר התארחו השניים באולפן של ערוץ 24 , בספיישל שהוקדש ללוי, אמר גולן כי "נהנה לשמוע את לוי יותר מאשר את זהר ארגוב".

הקאמבק של ישי; ההצלחה המתמשכת של אייל

ישי לוי עשה בשנתיים האחרונות קאמבק גדול עם להיטים כמו "האחת שלי", "תודה", "לאן את הולכת", "כשהמזל נוגע" , "ילדון" ו"כשאת צוחקת".

אייל גולן מצדו הוציא לאחרונה אוסף שירי אהבה מיוחד, הכולל את צמד להיטיו האחרונים "רק מתגעגע" ו"מפה לשם".

>> קובי פרץ בשיר החדש "ילדתי" שיצר דודו אהרון