רוני דלומי מודל 2013 כבר לא מנסה לצאת מהמשבצת של החמודה, היא רק רוצה שתבינו שיש בה יותר. "נוח לשבץ במשבצות, ואני זועקת חמודה" מסבירה דלומי.

אולי זאת ההתבגרות של רוני שגורמת לה לדבר על הצדדים שפחות מתיישבים עם תדמית כוכבת הילדים המצליחה. "אני אדם שמאוד צריך לראות את כל הקלפים. כשאני מגלה תכונה שאני לא רוצה שזה יהיה אני, זה מלחיץ אותי" מסבירה רוני. "כלומר, רגשות שליליים מלחיצים אותי". הוסיפה.

"פחדתי מהסטיגמה של קיצור הדרך"

רוני נולדה לפני 21 שנים בעומר, בת זקונים מבין שלושה ילדים. מגיל צעיר חלמה להיות על במה והתחילה כרקדנית ובהמשך הפכה לשחקנית וזמרת. בגיל 17 קיבלה הצעה להשתתף בעונה השביעית של "כוכב נולד". "פחדתי נורא מהסטיגמה על קיצור הדרך" מודה רוני. "פחדתי מאיך אני אעמוד בזה. חשבתי שאני הולכת בגיל צעיר מידי, לא רק נפשית אלא גם מקצועית".

במהלך העונה, נדמה היה שהעיניים היפות והחיוך הכובש היו בעוכריה כשהשופטים לא נתנו לה מנוחה. אך החיוך הזה כבש את הצופים וסלל לה את הדרך למקום הראשון בגמר הגדול. "אם הייתי פחות יפה או פחות חמודה, הייתי מתעכלת להם יותר טוב".

על אופוריה: "נבהלתי לגלות שאני מסוגלת. זה היה גילוי מרעיש"

בימים אלה משחקת רוני דלומי בסדרה "אופוריה", סדרת דרמה למבוגרים שכתב רון לשם וביימה דפנה לוין. דלומי מגלמת את דמותה של חופית, נערה דכאונית ומתוסבכת. "רציתי לחקור את עצמי במקום הזה של הרס עצמי, של הרעה, האכזרית" הודתה דלומי. "אחרי שהצילומים נגמרו הבהיל אותי לגלות שאני מסוגלת להיות במקום כזה שאתה רוצה למחוק את עצמך. זה היה גילוי מרעיש".

בימים אלה נמצאת רוני בשלבי עבודה אחרונים על האלבום השני שלה שצפוי לצאת בחודשים הקרובים. האלבום הראשון שזיכה אותה בשלושה תארי "זמרת השנה", יצר עבודה רף ציפיות גבוה במיוחד. "מאוד לא פחדתי להיחשף, אני מאוד שלמה עם מי שאני ומה שיש לי להגיד" מסכמת רוני.

בשנתיים האחרונות, רוני חולקת את חייה עם אלון, בן 26, סטודנט לרפואה. "אנחנו נהנים לחלום על חתונה" חושפת דלומי. צפו בכתבה המלאה מתוך אנשים

אנשים, ראשון  - שלישי, בשעה 18:50