בעוד כחודש יפתחו אירועי האירוויזיון, שלצד שני חצאי הגמר (14 ו-16 במאי) ואירוע הגמר הגדול (18 במאי), יכללו גם את חגיגות הלילה הלבן בתל אביב ועשרות מופעים בכפר האירוויזיון (היורו-וילג'), שיוקם בפארק צ'ארלס קלור. בנוסף ל-41 נציגי המדינות השונות, שיבצעו את השירים שמשתתפים בתחרות השנה, הציבור הישראלי ואלפי התיירים שיגיעו לארץ צפויים ליהנות מהופעות של אמנים עם שמות בינלאומיים, כשבראשם עומדת מלכת הפופ, מדונה.

נטע ברזילי

זוכת האירוויזיון האחרון, ומי שהעניקה לישראל את ניצחונה הרביעי, צפויה לבצע כמקובל בתחרות את השיר הזוכה שלה במהלך אירוע הגמר בגני התערוכה. את "TOY" נטע תשיר ככל הנראה אחרי פתיחת ההצבעות. בעקבות הפרסום על הופעתה של מדונה בגמר, ייתכן שהביצוע של נטע יועבר לאחד מחצאי הגמר. בתחילת השנה נטע הוציאה את הלהיט השני שלה, "BASSA SABABA", וקיים סיכוי גבוה שתשיר אותו לצד שיר האירוויזיון שלה.

אן מארי דוד, קרולה ולורין

שלוש מלכות האירוויזיון הוותיקות צפויות להופיע במהלך חגיגות "הלילה הלבן", שככל הנראה יתקיימו בתל אביב ב-16 במאי. הזמרת הצרפתייה אן מארי דוד השתתפה בתחרות פעמיים: ב-1973 ייצגה את לוקסמבורג והגיעה למקום ראשון וב-1979 ייצגה את צרפת באירוויזיון הראשון שהתקיים בירושלים והגיעה למקום השלישי. מאז אן מארי הספיקה לבקר בארץ מספר פעמים.

קרולה ייצגה את שוודיה שלוש פעמים באירוויזיון. ב-1983 כשהייתה בת 16 בלבד זכתה במקום ה-3 ובשנת 1991 הגיעה למקום הראשון עם השיר "Fångad av en Stormvind". באותה שנה ישראל הגיעה למקום ה-3 עם השיר "כאן" של אורנה ומשה דץ, וייתכן שבהופעתה הקרובה בארץ הזמרת השוודית תבצע דואט עם אורנה, שלפי הדיווחים תנחה את האירוע המרכזי של "הלילה הלבן". השתתפותה האחרונה של קרולה בתחרות הייתה בשנת 2006, אז הגיעה למקום ה-5.

לורין ייצגה גם היא את שוודיה. ב-2012 היא זכתה עם השיר "Euphoria", שהפך מאז לאחד הלהיטים הגדולים ביותר שיצאו אי פעם מהתחרות. השיר זכה לחשיפה עצומה ברחבי העולם וכבש מצעדי להיטים של מדינות שונות באירופה.

אלני פוריירה, קונצ'יטה וורסט, ורקה סרדוצ'קה ומונס סלמרלוב

אלני פוריירה, מי שכמעט חטפה מנטע ברזילי את המקום הראשון בשנה שעברה, תיקח חלק בנאמבר מיוחד, שלפי ההערכות יבוצע במהלך ערב הגמר. אלני כבשה את חובבי האירוויזיון עם הלהיט שלה "Fuego", ובמקביל יש לה קשר חם עם ישראל. כמה מלהיטיה הגדולים ביותר הם שיתופי פעולה שלה עם דורון מדלי, המוזיקאי הישראלי שאחראי ל"TOY" של נטע.

אלני תחלוק את הבמה עם מונס סלמרלוב, שזיכה את שוודיה בתחרות ב-2015 עם הלהיט "Heroes", קונצ'יטה וורסט, המנצחת האוסטרית ששרה ב-2014 את "Rise Like a Phoenix", והדראג קווין האוקראינית ורקה סרדוצ'קה, שהגיעה למקום השני באירוויזיון 2007 עם השיר "Dancing Lasha Tumbai" והפכה לאייקון של התחרות.

דנה אינטרנשיונל

למרות שהיא נזהרת מלחשוף פרטים בראיונות השונים, דנה אינטרנשיונל צפויה להשתתף באחד מחצאי הגמר ובגמר עצמו, בנוסף לאירועים נוספים שילוו את התחרות בארץ. מאז הזכייה שלה עם "Diva" ב-1998, דנה הפכה לאחת מהכוכבות המזוהות ביותר עם התחרות. ב-1999 היא ביצעה את החידוש שלה לשיר "Free" של סטיבי וונדר על חומות ירושלים העתיקה, כחלק האמנותי של גמר האירוויזיון. דנה נבחרה לייצג את ישראל בשנית ב-2011 עם השיר "דינג דונג".

מדונה

מלכת הפופ תופיע בחלק האמנותי של גמר האירוויזיון, שיתקיים ב-18 במאי בגני התערוכה בתל אביב. למרות שעדיין לא חתמה על החוזה מול מפיקי האירוע, מקורות רשמיים מסרו שמדונה תבצע שני שירים על הבמה בישראל ותקבל עבור הופעתה כ-1.35 מיליון דולר. לפי השמועות, אחד השירים יהיה הסינגל החדש שלה שיקדם את אלבומה הבא. עוד טוענים מעריציה, כי מדובר בשיתוף פעולה שלה עם הכוכב הלטיני מאלומה. מדונה מציינת השנה 30 לצאת אלבומה "Like a Prayer", והדבר גורם לרבים להאמין שלצד השיר החדש, היא תבצע על במת האירוויזיון גם את שיר הנושא של האלבום המצליח.