הבוקר פורסם על הגעתו של מעצב האופנה הצרפתי ז'אן פול גוטייה לישראל לכבוד אירועי האירוויזיון, שיתקיימו בתל אביב בעוד כשבועיים. ז'אן עיצב שמלות עבור שתיים מהכוכבות הגדולות שיקחו חלק בתחרות השנה - מדונה ודנה אינטרנשיונל.

לפי הדיווחים, גוטייה עיצב שתי שמלות שמיועדות לדנה, ושאיתן תופיע על הבמה בגני התערוכה. האחת מיועדת לערב חצי הגמר הראשון (14.5) ועם השנייה דנה תפתח את הגמר הגדול (18.5). אותם מקורות מספרים שדנה תבצע שלושה שירים על הבמה הגדולה.

בערב חצי הגמר הראשון דנה תבצע שיר מוכר שיזכה לחידוש "מפתיע ומרגש". דנה תעלה פעם נוספת לבמה כדי לפתוח את ערב הגמר. היא תשיר גרסה משלה ללהיט של עומר אדם "תל אביב", בזמן שמתמודדי התחרות יוצגו בזה אחר זה. לאחר מכן דנה תבצע גם את "דיוה", איתו ניצחה באירוויזיון 1998. גם השיר הזה יזכה לעיבוד חדש וים תיכוני. על הביצוע שלה לשיר של עומר, דנה סיפרה: "זה לא באמת שיר שאפשר לשיר ברצינות. במאי האירוויזיון נורא רצה לפתוח איתו את הערב, אז זרמתי, ושרתי אותו כמו שהרגיש לי".

כזכור, לפני מספר חודשים מקורבים לזמר הצעיר סיפרו שהוא קיבל הצעה להופיע כחלק מהתכנית האמנותית של האירוויזיון ושהוא נמצא במגעים עם הפקת האירוע. לבסוף הזמר ויתר על ההצעה, ככל הנראה בעקבות הדרישה לערוך חזרות בימי שבת.