קובי מרימי עלה הערב לבמת האירוויזיון וביצע בפעם הראשונה את "HOME" כחלק משידורי התחרות. כמו בחזרות שהעניק בימים האחרונים, הנציג הישראלי ביצע את השיר לפי גרסתו החדשה, שנחשפה לפני כשבועיים על ידי היוצרים של "HOME".

קובי ויתר על הפתיח הקולי שהיה חלק בגרסה המקורית של השיר והעניק ביצוע מרגש שסחף את הקהל באולם. הנציג הישראלי הוכיח שהוא ווקאליסט מרשים וייחודי ואת הופעתו הוא סגר בצורה מרשימה ועם חיוך למצלמה. קובי זכה לתשואות מצד הקהל הנרגש ופרץ בבכי על הבמה. 

קובי מרימי, נציג ישראל לאירוויזיון, אמר הערב לאחר ביצועו על הבמה: ״תודה רבה לקהל המדהים באולם שתמך ועודד אותי. לא יכולתי שלא להרגיש את האנרגיה המדהימה שלכם. תודה גם לכל מי שצפה בבית.
שמח מאוד על הביצוע ועל זה שייצגתי את ישראל בכבוד״

קובי היה המתמודד ה-14 (מתוך 26) שעלה הערב בגמר האירוויזיון ושני נאמברים לפניו הופיע הזמר ההולנדי דאנקן לורנס, שנחשב למתחרה המוביל לניצחון, עם הבלדה המדוברת שלו, "Arcade". בעקבות ניצחונה של נטע ברזילי בשנה שעברה, קובי עבר באופן אוטומטי לשלב הגמר.

בטבלאות ההימורים הוא נמצא במקום ה-24, אך יש אהדה רבה כלפי השיר ברחבי אירופה ומומחי אירוויזיון מעריכים שקובי יגיע למקום גבוה יותר בתוצאות הסופיות בזכות הצבעות הקהל. אנחנו מחזיקים אצבעות!