הזמרת מארוב (Maruv) זכתה בפברואר האחרון בתכנית האוקראינית "Vidbir" ונבחרה לייצג את מדינתה באירוויזיון 2019, שהתקיים בחודש שעבר בתל אביב. עם חשיפת השיר שלה, "Siren Song", היא דורגה במקומות הגבוהים באתרי ההימורים, אבל כעבור מספר ימים היא נאלצה לוותר על ההתמודדות באירוויזיון בגלל חוזה דרקוני שרשות השידור האוקראינית הציבה בפניה כתנאי להשתתפותה.

במהלך ראיון ששודר השבוע, מארוב התייחסה להופעות של מתמודדי אירוויזיון 2019 ולניצחון של הזמר ההולנדי, דאנקן לורנס. "הסיכויים שלי היו גבוהים מאוד. אני חושב שהייתי נכנסת בקלות לשלישייה הראשונה. צפיתי בכל הביצועים ואחר כך בהופעה שלי. לדעתי שלי יותר מעניינת. היה יותר אקשן בהופעה שלי מאשר ברוב ההופעות השנה באירוויזיון".

על הביצוע הזוכה של הזמר ההולנדי דאנקן לורנס היא אמרה: "לא הייתה לו בכלל הופעה. הוא שר בצורה בינונית על הבמה, אבל השיר שלו היה טוב מאוד". בהמשך היא הגיבה לדימיון שרבים ראו בינה לבין הרכב הרוק האיסלנדי הטארי: "אני לא בקטע של BDSM. יש לי סגנון פטישי, אבל הטארי היו כמו עונש אלים. חוץ מזה, אני אפילו לא זוכרת איך הלך השיר שלהם. לי היה שיר טוב שכולם זוכרים ומצליחים לשיר".

אותו הסכם שהוביל לביטול השתתפותה של מארוב באירוויזיון דרש ממנה להעניק את כל זכויות השיר לרשות השידור האוקראינית ולממן מכיסה את כל עלויות הופעתה בתחרות.

בנוסף, ההסכם אסר עליה להתראיין לכלי תקשורת בינלאומיים ומנע ממנה להופיע ברוסיה, בעקבות הסכסוך בין שתי המדינות. זמן קצר אחרי שמארוב סירבה לחתום על החוזה, אוקראינה הודיעה על פרישתה מאירוויזיון 2019.