רגע לפני שהחלה הקראת התוצאות של גמר אירוויזיון 2019 שנערך בתל אביב, שודר קטע הווידאו המדובר של גל גדות לכבוד האירוויזיון, בהפקת תאגיד השידור "כאן". השחקנית הישראלית, שמוכרת בעולם בעיקר בזכות תפקידה כ"וונדר וומן", השתתפה בסרטון בו היא מספרת על העיר המארחת, תל אביב.

בקליפ שמשווק את העיר המארחת, גל הציגה את החופים של תל אביב, את חיי הלילה ואת השבת בפני מאות מיליוני הצופים. באותו קטע היא מופיעה יחד עם יובל סמו, שמגלם את אשר, נהג המונית הכי מפורסם בישראל. את הקליפ מלווה שיר הניצחון של ישראל משנה שעברה - "TOY".

בעקבות ניצחונה של נטע ברזילי בשנה שעברה, גל גדות העלתה שורה של פוסטים לרשתות החברתיות ובירכה את הזמרת הישראלית. בין היתר היא כתבה: "אני כל כך שמחה, נטע. מזל טוב על הזכייה באירוויזיון 2018. את מציגה את הפלא האמיתי שבאישה. כל כך הרבה אמת, ביטחון וכישרון. את תומכת בשוני ומעניקה אור רענן ויפה לעולם".

View this post on Instagram

Yay!!!!!! I'm so happy for Netta!! Congratulations on winning eurovision 2018..! You represent the real wonder in women. So much Truth, confidence and talent. You stand for diversity and you bring fresh beautiful light to the world.and thank you all for voting!!! X

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on