לפני כחודשיים יצא בני אלבז בקריאה נגד התכנית 'קותי בחדר האחות', תוך שהוא הטיח האשמות נגד מנחה התכנית באופן אישי. היום, באווירת ימי הסליחות שלפני חודש תשרי, קפץ ירון אילן על ההזדמנות שקותי ובני אלבז נכחו שניהם באולפן 'מנטה עם ירון אילן', כדי להביא לסולחה היסטורית.

"אני רוצה לנצל את הבמה, ובשידור חי לומר לקותי שהייתה לי פליטת פה, ואמרתי שטויות", התנצל אלבז, "אני מבקש סליחה, מה שאמרתי לא היה במקום". למרות שניכר היה על אלבז כי הוא מתייסר מהדברים שאמר, קותי הדגיש כי הוא אינו כועס: "הייתה תקופה שאנשים היו קמים בבוקר והיה משעמם להם, היו מוציאים כתבות עלי", הסביר ופנה אל בני באופן אישי, "את מה שאתה עשית יכולתי להבין, זה לא היה אישי עליי ומבחינתי הכל בסדר".

"שיאנה לא תקנא"

ההתרגשות באולפן הגיעה לשיאה וירון ביקש משני הנצים לחתום את הסליחה בחיבוק, מה שהפך לרצף של חיבוקים ונשיקות בלתי פוסקים, עד שלא הייתה לירון ברירה אלא לסיים בבדיחה: "יאללה, שיאנה לא תתחיל לקנא פתאום!". לבסוף, לאחר שנראה היה כי המשבר כבר מאחוריהם, ביצע אלבז מחרוזת מיוחדת לימי הסליחות, וצירף אליו אל השירה את קותי ואפילו את ירון אילן, שהסכים לשיר לראשונה בתכנית. צפו בקטע המרגש.

'מנטה עם ירון אילן', ימים א'-ד' 10:00-12:00, בערוץ 24 ובאתר mako

'קותי בחדר האחות', ימים א'-ד' 12:00-14:00, בערוץ 24 ובאתר mako