מדי ערב מתארחים בתכנית האירוח המוזיקלית 'פסקול חיי', אומנים ויוצרים משפיעים במוזיקה הישראלית, בין המוזיקאים שהתארחו היו מרגלית צנעני, אברהם טל, עברי לידר ועוד רבים וטובים. אך הפעם מראיין אוחובסקית אדם שמשפיע רבות על כל מה שהילדים שלנו חושבים על מוזיקה, למרות שהוא עצמו כלל לא מוגדר כמוזיקאי, מדובר בכוכב הילדים הבלתי מעורער טל מוסרי.

נראה כאילו טל מוסרי מאז ומתמיד היה כוכב. כמי שהיה ילד פלא וכבר 15 שנה מופיע מדי יום בערוץ הילדים ומתחזק קריירה מצליחה תוך שהוא מתבגר לנגד עינינו על המסך, מסתמן כי מדובר בתהליך מורכב מאוד: "זאת עסקת חבילה שכוללת קודים של התנהגות שחשוב לשמור עליהם", ציין אוחובסקי, "זאת קריירה מאוד מגבילה". "נכון", השיב מוסרי בכנות, "הייתה תקופה שלא ידעתי אם אני בערוץ הילדים במאה אחוז, או שאני רוצה להיות שחקן בקמארי".

סקס סמים וטל מוסרי?

"ואז נתת ריאיון מאוד קיצוני", הזכיר אוחובסקי וזרק את מוסרי בחזרה אל הראיון החושפני ההוא, "כשכוכב בערוץ הילדים מדבר על מין, אלכוהול וסמים קלים. זו דרמה גדולה בערוץ הילדים". "כן, הייתה דרמה גדולה ועברנו אותה בשלום", נזכר מוסרי, "אני חושב שהכתבה הזאת הייתה מבחינתי מכוננת, כי זאת הייתה כתבה שהבהירה לי את המקום שאני אמור להיות בו".

"הייתי נורא בוגר בעבודה שלי אבל מצד שני חייתי כמו שאר החברים שלי בני ה-20", הסביר מוסרי, "הכתבה הזאת הבהירה לי שאני כן רוצה להיות במקום הזה של קריירה לילדים. אני חייב הרבה לכתבה הזאת בסופו של דבר".

ולמרות כל השנים בערוץ הילדים, והאח הצעיר עידו שמנהל קריירת משחק מגוונת ובינלאומית, מוסרי מדגיש כי הוא שלם לחלוטין עם הבחירה: "ומתי בכל זאת יש התכווצויות של קנאה? של חוסר סיפוק?", תהה אוחובסקי. "היום כבר אין לי. ממש אין לי", השיב מוסרי בתחושת גאווה.

>>פספסתם? כל הפרקים של 'פסקול חיי' מחכים לכם באתר לצפייה ישירה

'פסקול חיי', כל יום בשעה 23:00, בערוץ 24 ובאתר mako