האודישן הראשון שייך לעוז בצלאל, בן 26 מיקנעם עלית שבחר לפתוח את הערב עם השיר "האישה של חיי" של שלומי שבת. גל אוחובסקי הרגיש שבשירה שלו חסר אופי, ואילו גיספן חשב שעוז הגזים עם הסלסולים. אופירה ועדי הסכימו שהשיר לא התאים לו, כשהשני ביקש ממנו באודישן הבא לבצע שיר של עומר אדם. לבסוף אייל החליט להעביר אותו לשלב הבא על סמך הקול הטוב. 

הבאה אחריו היא לימור כהן, בת 41 מבאר שבע שבחרה לבצע את "אמא יקרה" של דודו אהרון. השופט עדי לאון אהב את הסגנון הייחודי של לימור והקביל אותה לגפרור שנדלק, ואילו גל אוחובסקי הכריז: "זה היה מושלם". יוסי גיספן הסכים שלנוכחות כזאת הם חיכו, ואייל שמח לבשר לה שהיא עברה בגדול. 

המתמודד הבא הוא אלמוג לזר, בן 17 מחולון שבחר לבצע את השיר "בזמן אחר" של פאר טסי. בסיום השיר, אייל ביקש ממנו לבצע שוב בית פזמון מהשיר חצי טון נמוך יותר. אוחובסקי התלהב מהקול שלו וציין שמבחינתו הוא עבר כבר לגמר, ואילו עדי לאון פחד שהוא מזייף בקביעות. אייל החליט לבחון את הסוגיה בשלב הדו-קרב. 

האודישן הבא שייך לספיר מלכה, בת 20 משדרות בחרה לבצע את השיר "אין כמו אהבה" של דודו אהרון. עדי לאון חשב שהיא מנומנמת מדי, "אצלנו זה נקרא קולית" השיב גל אוחובסקי. יוסי גיספן לעומת זאת, העדיף לתת ביקורת לעדי לאון: "חשוב לא להעליב אנשים". אחרי כל הביקורות, אייל החליט להעביר את ספיר לשלב הבא.

המתמודד הבא הוא חגי מולה, בן 17 מרחובות. חגי בחר לבצע את "לחישה בלילה" של אייל גולן, שהוא גם הסינגל הראשון שהוציא. עדי לאון חשב שהשירה שלו היא מונוטונית ושזה לא מספיק לו, לעומת גיספן שחזה לו עתיד מזהיר. "הוא עדיין בוסר" סיכם אייל, ולא העביר אותו לשלב הבא. 

נטלי שרף, בת 23 מכפר סבא בחרה לבצע  את "טיפטף הגשם" של שרית חדד. כשבעיצומו של האודישן קיבלה נטלי בלקאאוט ושכחה את המילים. אייל מיהר להרגיע אותה בסיום הביצוע ולשתף בחוויות הבלקאאוט שלו מהופעות. אופירה לא התרשמה מהשירה של נטלי, ועדי לאון חשב שיש בה משהו מרגש. לבסוף, אייל החליט להקשיב לעדי ולהמשיך להתלבט לגביה. 

מיד אח"כ הגיע דניאל סולימן, בן 20 מנתניה שבחר לבצע את "דרך השלום" של פאר טסי. גיספן טען שהוא זמר קריוקי וגל אוחובסקי חשב שההתרגשות הכריעה אותו. בהמשך, דניאל שיתף את אייל ואופירה בכך שהוא חלוץ כדורגל, וכשאייל שמע שהוא מבקיע 20 גולים בעונה הוא מיהר להציע לו להצטרף לקבוצה שלו הפועל מרמורק בתור חלוץ אבל החליט שלתכנית זה לא מספיק. 

המתמודדת האחרונה היא ספיר טפיארו בת 24.5 מעפולה, שבחרה לסגור את שלב האודישנים להיום עם השיר "דג זהב" של שרית חדד. השופטים החמיאו לה על הבחירה של השיר, אבל הרגישו שהאודישן לא היה מקצועי. "עשית לי חור באוזן, את צועקת ולא יודעת לשיר" החמיר עדי, בזמן שאייל ניסה לרכך את דבריו ולהסביר לספיר שזה לא מספיק לשלב הבא.

מי עולה לשלב הדו קרב?

דו קרב בנים: עוז בצלאל ואלמוג לזר

תלת קר בנות: לימור כהן, ספיר מלכה ונטלי שרף

אורחי הכבוד

לפאנל השופטים הצטרף סאבלימינל שהרים את האולפן ביחד עם בוגר התכנית עדן גבאי עם ביצוע ללהיט המשותף: "שרוטים". 

שלב הדו קרב

אלמוג לזר פתח את דו-קרב הבנים עם השיר "מנגנת את חיי" של אייל גולן, ואופירה הודתה: "אני מתה על הילד הזה". גיספן לעומת זאת חשב שהוא מתקשה עם הצלילים הגבוהים ועדי לאון טען שחסר לו "החספוס". אחריו עלה עוז בצלאל וביצע את השיר "כמו פרפר" של ליאור נרקיס. אוחובסקי אהב את הביצוע הזה שלו יותר מהקודם ועדי הוסיף שמדובר בזמר מקצועי, לעומת אופירה שחשבה שאין בו משהו מיוחד. 

את תלת קרב הבנות פתחה בקול לימור כהן עם השיר WARDA HARRAMT AHEBAK. אייל ויוסי הסכימו שהיא מתנהגת כמו זמרת שכבר עשתה במות גדולות, ואופירה הכריזה: "זה וואו". אחריה עלתה ספיר מלכה עם השיר "אנא בחיבאק" של נסרין, אופירה התלהבה: "את מרגשת אותי בצורה בלתי רגילה" וגל אוחובסקי הוסיף שיש לה סטייל. האחרונה לשיר הייתה נטלי שרף עם "מלכת הלבבות" של אסאללה. עדי לא חסך בביקורת: "שירה גרועה" ואופירה ניחמה: "יהיו לך ימים יותר טובים". 

מי עולה לשלב הבא?

בסיום התכנית, אייל החליט שמדו קרב הבנים - אלמוג לזר עולה לשלב הבא, ושמתלת קרב הבנות עולות גם לימור כהן וגם ספיר מלכה.