איך את מתכוננת לגמר הגדול?

"עשינו הרבה חזרות, לקחו אותנו למיקי בוגנים ולליאת אשורי לבחור בגדים. אומרים לנו שאנחנו טובים ושאנחנו משתפרים ושנבוא ונהנה. אני רק נראית רגועה. לזכות זה בונוס אבל גם אם לא זוכים יש עם מה לעבוד. מפה זה רק מתחיל".

מה הביצוע הכי טוב שלך בתוכנית לדעתך?

"כשאחר" של אייל גולן. גם מהתגובות של השופטים וגם ממה שהרגשתי. הייתי מחוברת לשיר. לעומת זאת, הייתי רוצה לתקן אתצ הביצוע הראשון שלי, "סלאמת". למרות תגובות השופטים, אני פחות אהבתי".

מאיזה שופט את הכי מפחדת?

"כולם מקסימים באותה מידה, אני לא נלחצת מעדי לאון. חשוב לי לשמוע מכולם מה הם חושבים".

איך את מתמודדת עם התגובות ברחוב?

"מזהים אותי בכל מקום. בתל אביב אני הולכת באמצע כביש מהיר וצועקים לי 'בהצלחה, את זמרת אלופה'. התרגלתי מהר לזה, אבל הצבתי לעצמי מטרה – המוזיקה. הבטחתי שאני לא ארפה ממנה עד שאני אצליח. כשאני רוצה משהו ככה, אני משיגה אותו. לא הרגשתי בכלל שאני אגיע לגמר, אין לי מושג מה הסיכויים שלי. כולם טובים וטובות. אי אפשר להמר אפילו. גם השופטים אמרו שזאת העונה הכי פחות ברורה".

מה לדעתך התכנית נתנה לך?

"הכל. חשיפה ולמידה. למדתי לשיר יותר טוב, להגיש יותר יפה. אני לוקחת ומיישמת ביקורות וממשיכה הלאה".

מי לדעתך יינצח בגמר?

"אין לי הימור, אני האמת לא חושבת שאני אזכה, בגלל הביטחון העצמי שלי. כולם אומרים לי שאני אזכה ואני אומרת 'אולי'. אין לי ביטחון. שיהיה בהצלחה לכולם, אנחנו אוהבים אחד את השני כמו אחים. אין הרגשה של תחרות".אירוע הגמר של "אייל גולן קורא לכם" בשבת ב-21:00 בערוץ 2, קשת