אם אתם עדיין לא מכירים את השם שמחה גואטה אז תחכו עוד קצת והקול שלה כבר יגרום לכם להתמכר. ביום יום היא מנהלת את רשת חנויות הממתקים שבבעלות משפחתה, מחזיקה בטייטל דוגמנית פלאס-סייז וחולמת להפוך את תחביב השירה למקצוע שייקח אותה עד להופעה בקיסריה. בתכנית החדשה "להיות זמרת" שתעלה ביום שלישי הקרוב בערוץ 24 (18:00), גואטה מקבלת הזדמנות להגשים את החלום ונכנסת לאולפן ההקלטות. 

ההחלטה של גואטה לשיר בתכנית טלוויזיה יכולה להרים לא מעט גבות, בעיקר לאור העובדה שהיא בתו של חבר הכנסת ומזכ"ל תנועת ש"ס יגאל גואטה. "אבא שלי מפרגן, תומך ומאמין כל כך בתהליך הזה", היא דואגת להבהיר שהמשפחה תומכת בבחירה שעשתה, למרות שזו נחשבת לצעד חריג ולא מקובל בחברה החרדית בה גדלה. "אם אני מצליחה להתרגש מעצמי כשאני שרה דיינו", גואטה מגיעה מלאת בטחון אבל תצטרך לחכות ולראות מה יחשבו בכירי תעשיית המוזיקה.

מתי גילית את האהבה שלך לשירה בפעם הראשונה?

"בגיל מאוד צעיר. תמיד הופעתי ביסודי, בתיכון, בערבי קריוקי וזה תמיד היה שם".

מה אנחנו לא יודעים על זמרות במגזר הדתי?

"אין זמרות במגזר הדתי, כי כביכול "קול באישה ערווה" וזה אסור, אבל זה לא באמת מעניין. אני לא זמרת של מגזר ולא של מגדר, אני שרה לכולם. מוזיקה זאת שפה בפני עצמה, כולם יודעים לשיר אותה. תיקח סיני, מרוקאי ערבי וישראלי ותשמיע להם שיר, וכולם יכולים לבכות מהשיר בלי להבין את המילים. לשם אני חותרת".

מה החלום הכי גדול שהיית רוצה שיתגשם בעקבות ההשתתפות בתכנית?

"החלום הכי גדול שלי זה בעיקר לשמח אנשים, וחלום קטן יותר זה שבא לי לעשות פסטיגל. איזה מצחיק זה אבל בא לי ממש".

מה אנחנו עוד לא יודעים עלייך?

"שאני מאוד רגישה למרות שאני נראית פילה. אני לא מראה את זה, אני מראה שאני חזקה והכל טוב אבל אני פנינה בתוך צדפה בסופו של יום". 

שבת שלום לכל האהובים והאהובות שלנו���� תודה על התמיכה והאהבה♥️ #שבתשלום

A post shared by להיות זמרת�� ערוץ 24 (@singers_24) on


עוד בערוץ 24:

בואו לעקוב אחרינו גם באינסטגרם

"להיות זמרת": שלישי - חמישי ב-18:00, ערוץ 24