ציפי רפאלי, האמא של דוגמנית העל הכי מדוברת בישראל, לא נוהגת להתראיין בדרך כלל לכלי התקשורת ומעדיפה רוב הזמן להיות זאת שמושכת בחוטים, הרחק מעיני המצלמות. בצעד שהצליח להפתיע אפילו את עצמה, רפאלי לקחה איתה את החברה הטובה פולה בליק דיין, והשתיים הצפינו אתמול עד לחיפה כדי להתארח אצל דניאל ציוני ב"רדיו חם אש". 

״הצפנתי״ עם פולה עד חיפה לתכנית הבוקר של בחור צעיר מוכשר ואמביציוזי. שמו : דניאל ציוני ,חבר יקר ומוכשר , שאני מלווה אותו בייעוץ הכוונה ואמונה מזה זמן רב . הוא מגיש תכנית יומית ברדיו חיפה 99.5 FM. היה שווה . ממליצה בחום.

A post shared by ������ (@zipirefaeli) on


אחרי שנים שבהם נמנעה מלהצטלם למדורי הרכילות, לאחרונה רפאלי החלה לשתף פעולה עם צלמי הפפארצי שפוגשים בה, ובתמונות אפשר לראות אותה מפזרת חיוכים לכל עבר. אולי זאת אווירת הרדיו שגרמה לה להרגיש קצת יותר משוחררת, ורפאלי החליטה לחשוף טיפה יותר על השינוי שחל לאחרונה בחייה. "מאז שבחר התחתנה משהו בי נפתח", היא הודתה בתכנית, "אני מרגישה שנולדתי מחדש ואני נותנת לאנשים להכיר את מי שאני באמת". את השינוי שרפאלי מדברת עליו אפשר לראות בדמות 30 הקילוגרמים שהשילה ממשקלה, התמונות האישיות באינסטגרם שחושפות קצת יותר, ואפילו ערבי הסלסה שהיא לא מפספסת ביחד עם הזמרת נסרין קדרי. 

נסרין ❤️��

A post shared by ������ (@zipirefaeli) on


ברשתות החברתיות אפשר לראות בעיקר נוכחות של הבת המפורסמת בר, אבל נראה שגם אמא רפאלי למדה דבר או שניים על כוחו של האינטרנט. חוץ מעמוד אינטסגרם שמתעד את הבילויים עם החברות הנוצצות מהאלפיון העליון, לחקירות המשטרה כנגד הבעל רפי היא בחרה להגיב בפוסט נוקב בפייסבוק. "מצאתי פלטפורמה להגיד מה שאני חושבת, כי אני בדרך כלל לא מתראיינת", היא הסבירה את הבחירה המפתיעה והשאירה טעם של עוד, "מהיום כשיהיה לי מה להגיד אני אגיד את זה שם".

עוד בערוץ 24:

>> "רדיו חם אש", א'-ה' בערוץ 24