אחת החידות הגדולות היא - מה נשים רוצות? מחקרים נערכו בנושא, סרטים צולמו, ראיונות התקיימו, שירים נכתבו – ועדיין התשובה לשאלה הזו היא בגדר תעלומה. לעומת זאת, מה נשים לא רוצות – את זה כולנו יודעים היטב. הן לא רוצות מקרר או פלייסטיישן במתנה ליום ההולדת, הן לא רוצות שיטעו להן בשם הפרטי כשהן בדייט עם בן זוג פוטנציאלי חדש והן בטוח לא רוצות שיזמינו אותן למסעדת בשרים יוקרתית כשהן בכלל צמחוניות. אם אפשר לאגד את כל אלה יחד, אפשר לקבוע שמה שנשים רוצות זה שיראו אותן ושיתנו להן תשומת לב ראויה, וממש אין צורך במחוות גרנדיוזיות (אם כי זה אף פעם לא מזיק).

לקראת ט"ו באב, יום האהבה העברי שחל השבוע (23.7 – ותודו לנו אחר כך), מותג התכשיטים פנדורה הושיב מול המצלמה גברים אמיצים אך כושלים שפישלו בענק עם בנות הזוג שלהם  - ושרדו כדי לספר. טעויות העבר הפטאליות שלהם יכולות לשמש נורות אזהרה עבורכם, כדי לדעת היטב מה לא צריך לעשות ומאילו מתנות או מחוות ממש, אבל ממש, חשוב להימנע. בעיקר אם האישה שלכם חשובה לכם.

אז אחרי שתצפו, תצחקו ואולי אפילו תרגישו שותפות גורל מסוימת – תפנימו היטב איזו מתנה לא באה בחשבון לבת הזוג שלכם ביום האהבה הקרוב. השלב הבא הוא להתחיל להבין מה כן. ההצעה שלנו היא מחוות קטנות של אהבה, כאלה שאי אפשר ליפול איתן. אז תפתיעו, תגרמו לה לחייך ובחייאת, אל תפשלו השנה.