בזמן שבעלה יושב במתקן מאסר מאובטח במנהטן, אמה קורונל איספורו חיה לה בעושר במקסיקו עם הכסף שחואקין גוזמן הרוויח מסחר עצום בסמים. למרות סעיפי האישום החמורים של בעלה, מי שאתם מכירים יותר בתור "אל צ'אפו" - מלכת היופי המקסיקנית לשעבר מקפידה להגיע לרוב הדיונים המשפטיים שלו ולדרוש הקלה בתנאי מאסרו.

אתר האינטרנט NY Post מדווח כי סוחר הסמים המקסיקני, מי שהרוויח מיליארדי דולרים מהפצת סמים ברחבי העולם ואחראי למותם של אלפים, מוחזק בבידוד ב-South 10 – תא מיוחד אשר ממוקם במתקן הכליאה המטרופוליני במנהטן. מדובר בתאי המאסר המאובטחים ביותר בסביבה, אשר הכילו בשנים האחרונות בעיקר טרוריסטים וסוחרי נשק.

View this post on Instagram

A post shared by Popticular.com (@popticular) on

View this post on Instagram

A post shared by Ernesto Piña ���� ���� (@ernesto.pina.925) on

View this post on Instagram

A post shared by ��������������������������❄️❄️❄️ (@loscarteleswars) on

איספורו טוענת בין היתר כי לא מאפשרים לה ליצור קשר עם בעלה, ומתלוננת מול כל מי שרוצה לשמוע גם על תנאי הכליאה שלו. במהלך דיון בביהמ"ש הפדרלי בברוקלין, היא סיפרה כיצד הבידוד פוגע במצבו הנפשי של גוזמן, שנמצאה לטענתה בדיכאון מתקדם. כמו כן, היא התלוננה כי איכות המים במקום ירודה ולא מאפשרים לו לבחור מה לראות בטלוויזיה – אבל מה קורה כאשר היא חוזרת הביתה למקסיקו? חוזרת לסינלואה, ובכן, זה סיפור אחר לגמרי.

בחשבונות המדיה החברתית שלה ניתן לראות כיצד היא מקפידה על הופעה מהודרת ואיכות חיים ברמה הכי גבוהה שאפשר. רק לפני חודש, היא העלתה תיעוד ממסיבת יום ההולדת של שתי התאומות שלה - מסיבה שהייתה כולה בהשראת ברביות. כמו כן, היא העלתה גם תמונות מנופשים במלונות אקזוטיים בלוס קאבוס, ועוד שלל תמונות שירמו גם לכם וגם לגוזמן (אם הוא רואה אותן) להבין שאיכות חיים היא לא מילה גסה.

View this post on Instagram

A post shared by Emma Coronel Aispuro (@emmacoronela) on

View this post on Instagram

A post shared by Emma Coronel Aispuro (@emmacoronela) on

איספורו הכירה את בעלה כשהייתה בת 18 והשתתפה בתחרות יופי מקומית. היא בתו של אינס קורונל בררס, חבר בקרטל סינלואה, וצעירה מגוזמן בשלושה עשורים. היא נולדה בקליפורניה ומחזיקה באזרחות אמריקאית אשר מאפשרת לה להיכנס לתחומי ארה"ב ללא קושי בשביל להשתתף בדיונים המשפטיים של בעלה - מהם היא חוזרת כאמור למקסיקו כדי לחיות את החיים הנוצצים שלה שרחוקים שנות אור ממצבו הנוכחי של גוזמן.