אין לנו מושג מה אתם זוכרים מהטסט שלכם, אבל זה חייב להיות מבחן הנהיגה ההזוי ביותר מאז שאנשים נוסעים על רכבים: בוחנת נהיגה ברזילאית זכתה להפתעה ביזארית במיוחד במהלך אחד הטסטים שהעבירה לאחרונה אחרי שהבחינה שהאישה שנכנסה לרכבה כלל לא האישה שהייתה אמורה להיבחן.

למעשה, מהר מאוד הבינה הבוחנת כי מי ש"נכנסה" לרכבה היא בכלל לא אישה, ומהר מאוד התברר שזה היה גבר בן 43 שחשב שיוכל לחסוך מאמו את המבחן הנהיגה המלחיץ והחליט להתחפש אליה - הכל כמובן במטרה לעבור את המבחן במקומה.

התרגיל הטפשי והביזארי של הגבר, אזר שוהה בשם הייטור שיאבה, נחשף לאחר שהבוחנת שלו, אלין מנדוקה, הבחינה כי פרצופו כלל לא דומה לפרצוף שניבט אליה מתמונה של האישה שהייתה אמורה להיבחן - למרות שראוי לציין את מידת ההשקעה הלא נורמלית של שיאבה כשבחר להתחפש לאמו.

חוקרי תחנת המשטרה המקומית  סיפרו לכלי התקשורת כי לא רק שהחשוד נכנס לרכב בשמלתה של אמו, הוא אף ענד תכשיטים ואפילו התאפר בכבדות - הכל בנסיון לעבוד על הבוחנת והרשויות, וכעת הוא עצור בגין הונאה וגניבת זהות.

בחקירתו סיפר הייטור כי אמו לא הייתה מודעת לכך שהוא עומד להיבחן בשמה, ולמעשה היא בכלל לא הייתה בביתה באותו זמן. מאוחר יותר הוא הוסיף כי פעל מתוך אהבה לאמו, והחליט לעזור לה אחרי שנכשלה במבחן הנהיגה שלה פעם אחר פעם.

סיפורו של "הבן המחופש" הפך מהר מאוד לוויראלי בכל רחבי דרום אמריקה ועורר דיון סוער ברשתות החברתיות, ובזמן שחלק מהגולשים טענו כי יש למצות את הדין עם הייטור (שכן עבריין הוא עבריין), אחרים שיבחו את פועלו של החשוד ואפילו אמרו שלא צריכים להעניש אותו כי אחרי הכל הוא בסך הכל ניסה לעזור לאמו.