קהילת ההיאבקות המקצועית הזדעזע בסוף השבוע האחרון בעקבות הדיווחים על מותה של אשלי מסארו – 10 ימים לפני יום הולדתה ה-40. כלי התקשורת בארה"ב מוסרים כי כוחות ההצלה הוזעקו לביתה בסביבות השעה 05:23 ביום חמישי האחרון, לאחר שנתקבלה "שיחת חירום" במוקד. המתאבקת הובהלה מביתה לביה"ח בשעות הבוקר המוקדמות של יום חמישי האחרון, בזמן שכוחות ההצלה ניסו לבצע בה פעולות החייאה. מותה נקבע בביה"ח.

מסארו מוכרת לאוהדי הרסלינג בעיקר בזכות הופעתה בארגון ה-WWE בין השנים 2005-2008. במהלך התקופה הזו היא הופיעה פעמיים ברסלמניה, אירוע ההיאבקות הגדול בעולם, שם היא אפילו התמודדה פעם אחת בקרב על אליפות הנשים. על פי הדיווחים, מסארו הביעה כוונה לחזור לזירת ההיאבקות בשנית ובציוץ האחרון שלה אפילו נראתה עונה למכתבים של מעריצים.

אתר ה-NY Post דיווח לאחרונה כי הסברה הרווחת כעת היא שמסארו שמה קץ לחייה. מקורבים של המתאבקת מספרים שהיא התמודדה במשך שנים עם דיכאון. שלי מרטינז, מתאבקת וחברה טובה של מסארו, התייחסה למותה הטרגי ואמרה: "חברתי הטובה מענף ההיאבקות התאבדה יומיים אחרי שהיא ענתה ליותר מ-300 מכתבים ממעריצים. שנים לא ראיתי אותה שמחה כל כך. היא הייתה המומה לגלות שלאנשים עדיין אכפת ממנה, אפילו שהיא פרשה מהענף 11 שנים קודם לכן". מרטינז הוסיפה כי לא היה אף אינדיקציה לכך שהיא עומדת לשים קץ לחייה – ושהתקרית הגיע ללא אזהרה.

זוהי לא הפעם הראשונה שמצבה הנפשי של מסארו נידון בכלי התקשורת. בנובמבר 2016, מסארו הייתה אחת מבין מספר גורמים שהגישו תביעה ייצוגית נגד ה-WWE, שם היא טענה כי מצבה הנפשי החמיר בעקבות פציעות ראש שהיא התמודדה איתן בארגון. מסארו הצהירה בכתב התביעה: "מעבר לפציעות שספגתי בזירה וההתמודדות שלי בעבר עם התמכרויות, עד היום אני סובלת מדיכאון ומטופלת בתרופות, כמו גם ממיגרנות ואובדן זיכרון לטווח קצר".

View this post on Instagram

A post shared by Ashley Massaro (@ashleymassaro) on

ביממה האחרונה דווח כי קרובי המשפחה של מסארו החליטו לתרום את איבריה – לרבות מוחה שככל הנראה יישלח למכון מדעי שבודק את ההשפעות של Chronic Traumatic Encephalopathy (או CTE) על אתלטים. קונסטנטין קיירוס, עורך דינה של מסארו, סיפר כי בני המשפחה הביעו הסתייגו בהתחלה מלתרום את איבריה, אבל בסופו של דבר הסכימו. קיירוס הוסיף: "זה היה רצונה של אשלי לתרום את מוחה".