אם אתם אוהבים לגלוש באתרים מפוקפקים, אתם בטח מכירים את הפרסומות האלה שמבטיחות לכם יפהפיות מכל העולם במרחק של לחיצה על העכבר. ואם אי פעם חשבתם ללכת על זה, אז אולי כדי שתכירו את המקרה של בארי פרינג, שככל הנראה נרצח על ידי הכלה שהזמין מהאינטרנט.

על פי החשד, לילה אחד ב-2008 - לאחר שיצאו לארוחת ערב, איש העסקים היה שיכור לחלוטין מוודקה כשגאנה זיוזינה, אשתו, השאירה אותו על השוליים של כביש ראשי בקייב בזמן ש"הלכה להביא את הכפפות שלה". כמה רגעים מאוחר יותר, פרינג נפגע ממשאית גנובה שדהרה לעברו במהירות של יותר מ-120 קמ"ש ובפנסים כבויים. בתחילה הוגדר המקרה כתאונה, אבל במשפחתו של פרינג בטוחים שמדובר ברצח. הרשויות בבריטניה זימנו את זיוזינה לחקירה, אבל מאז 2011 אבדו עיקבותיה בממלכה.

בדיקה מחודשת של פרינג במכון פתולוגי בריטי חושפת לאחר כמעט עשור של חקירות שהוא לא נהרג בשוגג אלא, ככל הנראה, נרצח. במשפחתו של בארי פרינג אומרים שלא ינוחו עד שזיוזינה "תירקב בכלא".

רצח בבריטניה
רצחה או לא רצחה? זו השאלה | צילום: אנדרו לויד

משפחתו של המנוח מגדירים את הדו"ח הפתולוגי בתור "צעד בכיוון הנכון אחרי שנים של שקרים ושחיתות מהדרגה הגבוהה ביותר מצד הרשויות האוקראיניות" – שלטענתם מעורבים בטיוח של התאונה. במשפחה סבורים שזיוזינה, חשפנית במיל', מעורבת בצורה כלשהי עם קצינים במשטרת התנועה של קייב, וזאת הסיבה שלאורך השנים החקירה לא התקדמה לשום מקום.

המשטרה הבריטית עובדת במלוא המרץ על מנת לזמן את החשודה לחקירה, אבל בשלב הזה עדיין לא מצליחים לאתר אותה. החשד כרגע הוא שהיא נמלטה מבריטניה.

רצח בבריטניה
מחשפנית בקייב, לכלה בבריטניה | צילום: אנדרו לויד

אז בפעם הבאה שאתם רואים כל מיני מודעות פופ-אפ מפוקפקות באתרי טורנטים למיניהם שמבטיחות לכם נשים בדואר, תחשבו על זה.