פעם, אתם בטח זוכרים, פורנו היה הרבה יותר מסובך ממה שהוא היום. הכתובית "האם את/ה מעל גיל 18?" הפחידה אותי, המחשב היה בסלון, לא היה Incognito, האינטרנט היה איטי ורעוע - כל אלו כנראה משכו אותי אפילו עוד יותר לעולם האסור. 

נחשפתי לראשונה לפורנו בסביבות גיל 13. זה התחיל מסקרנות מינית טבעית של נעורים - כמה חברות רוכנות מעל מחשב, מקלידות SEX ,XXX או כל מילת חיפוש שנראתה לנו הגיונית בזמנו, נכנסות לאתרים המוצעים, וצופות בסרטונים שהציגו בפנינו מה קורה אחרי שנדב ועופרה מ"לגעת באושר" מתנשקים הכל כמובן לכאורה.  

זה אולי נשמע לכם כמו איזו פעילות אירוטית משותפת של נערות, אבל היה בזה משהו מאוד תמים. היינו מתייחסות לזה כאילו מה שאנחנו צופות בו מצחיק או מוזר. בכל מקרה, אני בספק אם אני היחידה שהייתה ממשיכה את המחקר הזה לבדה - כי אתם יודעים איך זה - אז מתחיל כל הכיף באמת. בכוכבית, חשוב לי לציין: אני יודעת שזה טבעי לכם, הגברים, שפורנו נועד לאוננות, אבל מצדו השני של המתרס נמצאות אנחנו הנשים, אלו שלא מעודדים אותן לחקור את המיניות שלהן - ובטח שלא לאונן כמו שמעודדים אתכם. מה אני באה להגיד? לקח לי לא מעט זמן עד שהפכתי את מערכת היחסים ביני לבין הפורנו לרצינית.

View this post on Instagram

A post shared by Robert (@robgucci_jku) on

נקפוץ כמה שנים קדימה כי אין צורך להמשיך ולהכריח אתכם לקרוא את שלל המונולוגים מהוואגינה שלי. אני לא יודעת איך אתם מרגישים כשהסרטון נגמר - אבל אותי מציפה אשמה, אי נוחות ולפעמים אפילו גועל. זה לא בהכרח קשור לניצול הכרוך בתעשיית הפורנו, אולי זה משהו מושרש מהילדות, כי כזכור - פורנו זה אסור! בנוסף, עם השנים, הפורנו נהיה הרבה יותר קל להשגה, קשוח יותר לצפייה ומנותק מהחוויות האמיתיות שצברתי בדרך. בכל אלו יש משהו קצת מפחיד. 

כמיטב הקלישאה, עליה אני מקווה שיסכימו איתי גם מעריצי פורנו מושבעים, אין כמו סקס שמגיע מאהבה. היות ואני לא בונה על רובוטים משוכללים ובינה מלאכותית שיספקו אותי בעתיד, אני יודעת שמה שיש לי לעבוד איתו הוא, ובכן - בני אדם. לא דמויות פורנו. לכן רציתי למצוא סיפוק בגירוי מחוויות אמיתיות. הרגשתי שהצפייה בפורנו הולכת ומרחיקה אותי מהיכולת להתרגש מהמציאות. 

View this post on Instagram

A post shared by Pornhub (@pornhub) on

אז התחלתי לדמיין. כן, כן ממש כמו שאתם מדמיינים את זה; עוצמים את העיניים וחושבים, על נשים מושכות, מפורסמות או סתם נשים שאתם מכירים מחיי היום-יום, על הפנטזיות שלכם, על המקומות שעושים לכם את זה, על עצמכם במיטבכם, קאפיש?

כן, אני יודעת, אוננות גברית ואוננות נשית הן לא אותו דבר. אתם צריכים זקפה כדי שזה יקרה בעוד נשים יכולות פשוט ללכת על זה ועם האוכל כבר יבוא התיאבון. עדיין, למה לא לנצל את ההזדמנות להפעיל את הראש ולהזרים את הדם בכוחות עצמכם במקום לפנות ישירות אל המסך הקר? יש בזה משהו שממלא בתחושת סיפוק גדולה הרבה יותר מעוד אורגזמה קלילה ומהירה אחרי צפייה בכמה סרטוני פורנו. על הדרך, תצאו קצת יותר מוסריים ולא תשתפו פעולה עם תעשייה נצלנית ומפוקפקת. לא ככה?