"ביום שני אמי הובהלה לביה"ח, והיום, יום חמישי, והיא כבר איננה": סרטון של גבר בריטי שחשף את ההתדרדרות המהירה במצבה הבריאותי של אמו אשר נדבקה בנגיף הקורונה והלכה לעולמה הפך לוויראלי בסוף השבוע והצליח לרגשת את הרשת כולה.

סטיוארט המלין, נהג משאית תושב פורטסמות', התייחס למותה הטרגי של אמו, טרייסי, בסרטון שהעלה לחשבון הפייסבוק שלו, ובו הוא סיפר שהיא פונתה לביה"ח קווין אליזבת' לאחר שהחלה לפתח תסמינים של הווירוס, וכעבור כמה ימים, למרות כל המאמצים להציל את חייה, הרופאים נאלצו לקבוע את מותה.

"ביום שני לקחו את אמי לביה"ח והיה נראה שזה בגלל הקורונה", סיפר המלין. "אני ושאר בני המשפחה שלי נאלצנו להישאר בבית בזמן שהיא נאבקה על חייה בביה"ח".

אתה לא יכול לבקר אותה, לחבק אותה או להביא לה דברים", קונן הנהג הבריטי בבכי קורע לב. "כל שנותר לך לעשות להתפלל שהיא תצא מזה – שהיא תהיה בסדר, אבל היא איננה ואנחנו לא יכולים להתאבל או לנחם אחד את השני. לאבד בן משפחה ללא יכולת לחבק אותו זאת התחושה הכי נוראית שחשתי בחיים".

המלין הוסיף כי עכשיו זה הזמן להפסיק לצחוק על המצב ולהתחיל להתייחס ברצינות להנחיות הסגר. "אני עושה את זה כדי שאנשים יבינו שהווירוס הזה הוא לא בדיחה", סיפר המלין. "גם אני צחקתי על המצב, והמון אחרים צוחקים עליו. אני חושב שככה אנחנו מתמודדים עם זה – אני לא צוחק על זה יותר. זה רציני. רק כשזה פוגע במישהו קרוב אלייך אתה מתחיל להבין עד כמה זה מסוכן באמת".