תכנית הריאליטי "חמש הנשים שלי" עוקבת אחרי משפחה מאוד לא שגרתית: בעל אחד, חמש נשים ו – 24 ילדים, שחיים יחדיו בפאתי העיר סולט לייק סיטי שביוטה. אורח החיים מתואר כ"פוליגמיה פרוגרסיבית" על ידי אב המשפחה, בריידי וויליאמס, שמאמין בשווין לכולם ובאל שמקבל את כולם בצורה זהה.

מדובר במטלה לא פשוטה - האמריקאי בן ה- 43 ליטש את יכולות החיזור שלו בצורה המקסימלית. הוא עובד קשה כדי לרצות את נשותיו, ומקדיש תשומת לב לכל אחת מהן, כולל סבב קבוע של לינה נפרדת עם כל אחת מהן במשך השבוע, מה שלא מותיר לו הרבה שעות שינה או פנאי לעצמו - אך הוא נראה מרוצה.

אין תמונה
כולנו משפחה

בריידי עצמו גדל כבן הדת המורמונית, בה נישואים מסוג זה הם דבר חוקי, אך עזב את הדת, ואימץ את הפוליגמיה כדרך חיים. גם נשותיו גדלו במשפחות פוליגמיות, וכנראה רואות את הדברים בצורה אחרת מהנורמה המוקבלת. למרות הדרך הלא שגרתית בה הם חיים, לפי הסרטון נראה שהוא דווקא מרצה אותן בצורה הכי סטנדרטית שיש, שמוכיחה את עצמה יעילה גם פה: פרחים. לתשומת לבכם, גברים.

לפולי בת ה-41, אישתו הראשונה, הוא נשוי 21 שנה, והאחרונה ברשימה היא רונדה, לה הוא נשוי 14 שנה. בגזרת הילדים הגילאים נעים בין שנתיים לעשרים – נשמע שגם שם יש חומר לתכנית שלמה אחרת. "אני אוהב את כולן, וזו הסיבה שאנחנו ביחד", הוא אומר למצלמות, " אנחנו חייבים להתאהב האחד בשניה שוב ושוב, והאתגר הזה הוא משהו יפיפה בעיני".

>> המיליונר, כוכבת הפורנו, והבילוי שהסתבך