בחורה עומדת בפתח (צילום: עודד קרני)
בוא כבר | צילום: עודד קרני

האמת, בעסה לכם. הליבידו הזכרי הרבה יותר פעיל מהנקבי ברוב החודש, מלבד ביום השלישי והרביעי של המחזור אתם תמיד רוצים יותר. ככה יוצא שגם אם היא מאוד נמשכת אליך, היא בדרך כלל לא מספיקה להגיע למצב שהיא יוזמת סקס, כי אתה בדרך כלל מקדים אותה, וכך נוצר הרושם שאתה כל הזמן רוצה והיא אף פעם לא. אז קודם כל, זה לא נכון, ודבר שני, אם אתה רוצה שהיא תיזום, אתה צריך לדאוג שהיא תרגיש בחסרונך. חיה שבעה לא הולכת לצוד, נכון? הדרך היחידה לגרום לה לזוז היא להרעיב אותה קמעה. הגיע הזמן שתלמד לעשות מניפולציה או שתיים, ותעשה לה את מה שהיא עושה לך, שגורם לך להתחנן לסקס. בקיצור- היה אישה.

היה הומואית

  אם פעם יצא לכם לתהות למה נשים כל כך אוהבות הומואים, אז הנה: זה לא בגלל שבאמת יש להם טעם נורא טוב וכיף לעשות איתם שופינג. אין להם טעם יותר טוב מלאף אחד אחר, וכיף לעשות איתם שופינג בדיוק כמו עם חברה קנאית- רק אם את יותר כוסית. נשים אוהבות הומואים כי הם לא רוצים לזיין אותן (או שהם מסתירים את זה ממש טוב). אם אתם ביחד, להעמיד פנים שאתה לא ממש מתרגש ממנה זו דרך מצוינת לגרום לה לבוא בעצמה. אם רק הכרתם, תן לה לתהות לגבי הנטיה המינית שלך באופן כללי. ככל שהיא תהיה יותר מבולבלת לגביה ככה הסיכויים שלך לשמוע תחנונים גדולים יותר. ואם תצליח לזייף גם הנאה משופינג, גם סידרת לעצמך מערכת יחסים מופלאה על הדרך.

היה נזירה

 בפרצוף מהורהר תודיע לה יום אחד ששמעת שלשפוך יותר מדי זרע זה לא בריא למוח, ושבחודש הקרוב, החל מעכשיו, אתה מתרגל אורגזמה ללא שפיכה. לבד. אם תצליח, תוכל לחזור לשכב איתה. אל תדאג. הפרצוף האדיש שהיא עושה נובע רק מהעובדה שהיא לא מאמינה לך שתחזיק מעמד יותר מיומיים. אז תחזיק.

היה רגישה

 אתה מכיר היטב את המשפטים שנשים אומרות כשהן רוצות שיעזבו אותן בשקט. תרגיש חופשי להשתמש בכל אחד מהם כנגדה, אלוהים יודע שזמן הנקמה כבר מזמן הגיע: "לא היום, כואב לי הראש", "אם לא אכפת לך אני רוצה רק להתחבק, עצוב לי", "אכלתי יותר מדי", והטוב שבהם: "הצורך העז שלך בסקס מראה על בעיה באינטימיות. סקס זה לא במקום, זה אמור להיות בנוסף". אה, לא מכירים? רק אני אומרת את זה? טוב, לא חשוב. זה עובד. כמו קסם.

עירומה עם מרטיני (צילום: EHStock, Istock)
ככה היא תיראה אם תעשה מה שכתוב פה | צילום: EHStock, Istock

היה פולנייה

 שוב, למדת מהטובות ביותר, אז למה שלא תשתמש בזה? גרום לה להרגיש כאילו היא נורא לא בסדר איתך ותגיד לה שהיא לא משקיעה ביחסים שלכם, ושהשגרה התחילה להימאס עליך. כל יום אותו דבר. אתה רוצה קצת גיוון. הדבר הראשון שאתה רוצה להוריד מסדר היום הוא הזיון הקבוע בלילה, כשאתם נכנסים למיטה, כי הוא הכי צפוי. אתה רוצה קצת ריגושים. בפעמים הבאות שאתם נכנסים למיטה, פשוט תסתובב ותלך לישון. תאמין לי, היא תשבור את הראש בשביל לסדר את העניין הזה, ותפתיע אותך במציצות על הספה, במקומות ציבוריים, ובשעות לא קונבציונאליות. אחרי שהיא תגמור להיעלב, כמובן.

היה טיזרית

 זה נורא פשוט. כל מה שאתה צריך זה מעט שליטה עצמית וקצת חוש דרמטי. ברגע שתצליח לעשות את זה כמה פעמים זה יהיה פחות קשה ואני מבטיחה לך שתתחיל לאהוב את זה. כל פעם כשמתחיל ביניכם סקס, אתה עוצר באמצע. פעם באמצע הפורפליי, פעם אתה שוכח להמשיך ללטף אותה כי משהו תפס אותך בטלוויזיה, ופעם אתה עושה הפסקת סיגריה באמצע הזיון. זה לא משנה איך ומתי, בכל פעם כשאתה עוזב אותה באמצע אתה מגדיל את החסך שלה. בסופו של דבר התסכול שלה יגדל מספיק כדי להשתוות לצורך המיני שלך. לחודשיים הבאים.