אין תמונה
Island Fever 4

שם הסרט:
Island Fever 4

מה הסיפור:
דיסק 1
אין סיפור, אבל יש הרבה מוזיקה וזיונים מקיר לקיר. מילה אחת לא נאמרת במשך כל הסרט. יש רק אי, מוזיקה נעימה ושלל כוסיות שמספקות את עצמן, אחת את השניה ומדי פעם מארחות איזה גבר, כנראה אחד מילידי האי השכן.
דיסק 2
שוב אין סיפור, אבל אם אתם ממש חייבים אחד, בואו נגיד שמטוס עמוס מעודדות של קבוצת בייסבול נחת נחיתת אונס על אי בודד, ובניגוד לסטיגמה, הן דווקא מעודדת לא סתומות בכלל. עובדה: הן עושות אינסטנקטיבית את מה שתמיד אומרים שניצולים על אי בודד אמורים לעשות כדי לא לאבד את שפיותם: מעסיקות את עצמן. ומה לעשות שהן לא הספיקו לארוז שלושה דברים לאי הבודד? לכל אחת יש רק שניים, מסיליקון.

מה היא תמצא בו:
פנטזיה לסבית. בסרט הזה, כאמור, הגברים הם רק על תקן אורחים ורוב הזמן נשים נמצאות על האי לבדן. עכשיו נגלה לך סוד קטן, שוודאי ישובב את נפשך: אין אישה שלא פינטזה לפחות פעם אחת בחייה להיכנס למיטה עם בחורה. נשים נראות, מריחות ומרגישות יותר טוב, העור שלהן רך וחלק כמו עגבנייה בשלה, יש להן ציצים וגם לא תלוי להן שום דבר דבילי ושעיר בין הרגליים שמשאיר כתמים על הסדין.

אסתטיקה. כיוון שמדובר בסרט אילם (כלומר, אפס דיבורים) והצילום נקי ומסוגנן, יש בו משהו אמביינטי ומאוד מרגיע לעין. למעשה הוא יכול לתפקד כמו שומר מסך. מכיר את הדגים האלה שיש בכל windows ואפשר לבהות בהם שעות? אז כזה, רק מחרמן.

החלום האמריקאי. אין אישה שלא חולמת להיות חופשייה ועצמאית, ובעיקר מגברים. אף אחת מאיתנו לא רוצה להיות זקוקה לגבר בשביל כלום. לא בשביל לחיות, לא בשביל להוריד זבל ולא בשביל סקס. החלום האמריקאי שלנו זה עולם שבו לא יהיו גברים, ואלא אם כן נרצה שיבצעו משימה ספציפית, כמו לתלות וילון או למצוא את הג'י ספוט, בשאר הזמן נשתה קפה, נקשקש ולא נרגיש בחסרונם.

אתגרים. על סרט מלא כוסיות-על אפשר להסתכל בשתי דרכים: לקנא בפיגורות המושלמות ולעולם לא להתפשט יותר בפני אף גבר באור יום; והשנייה אתגרית – לטחון את ההליכון במכון, לטשטש את קווי השיזוף תחת מנורת אולטרה לכבוד הקיץ הבא ולברר כמה עולים 250 סי.סי סיליקון (כפול שתיים).

החדשות הרעות הן שלא משנה מה היא תגיד, הלב שלה הופך באינסטנט לירוק מקנאה. החדשות הטובות הן שהיא לעולם לא תודה בזה, ושום רע לא יכול לקרות אם היא תבחר בדרך הפעולה השניה.


כמה כמה: 270 ₪, 3 שעות

העוגה:

אחוזי שומן - 0%
סקס - 50%
מציצות - 10%
אוננויות - 10%
שערות על החזה - 0%
משחק - 0%
זיונים בים - 10%
דיבורים - 0%
תסריט - 0%
ירידות - 20%

באדיבות "סיסטר'ס", טל': 03-5506678
האנגר 26 נמל ת"א, www.sisters.co.il