אין תמונה
Chemistry

שם הסרט:
chemistry

מה הסיפור:
מר מרקוס, מיקה קאן, קורט לוקווד, מארי לאב, דנה דאימונד, ג'ק לורנס, טרין תומאס. נשמע כמו שמות בדויים? זה בגלל שהם אכן שמות בדויים. מדובר בשבעה כוכבי פורנו ששמו אותם בבית אחד למשך 36 שעות וצילמו הכל. האמת היא שזה די מעניין לשמוע מה הם חושבים על התדמית שלהם, על החיים שהם מנהלים ועל העבודה שלהם, ובמיוחד כי הם מתראיינים בעירום. הם מוצצים אחד לשני לארוחת בוקר, מזדיינים בתחת בשישיות לצהריים, ובסוף עושים פירמידה. סיפור אמיתי. ברגליים מונפות ובמחיאות כפיים סוערות, קבלו אותם- שבעת המופלאים!

מה היא תמצא בו:
עניין. מה מעניין, מרתק. כיף לראות אנשים עובדים במה שהם אוהבים, מעניין להקשיב להם, מעניין לסקור את טכניקות הגרון עמוק השונות של הבנות, מעניין לראות אותם מזדיינים זה עם זה חינם אין כסף ובעיקר מעניין האם, באופן עקרוני, הם מוציאים חשבוניות על קונדומים?

הזדהות. איך-קוראים-אותה הכושית שולפת רוקט פוקט באמצע זיון. איזה כיף. גם לה - כי נראה שזה הזיון הראשון מזה שנים שהיא גמרה בו, וגם לאשה שלך- כי מסתבר שגם כוכבות פורנו זקוקות לכוח עזר כשהן רוצות גם לגמור ולא רק להיראות פוטוגניות.

פתיחות מינית גברית. בפורנו, פתיחות מינית נדרשת בעיקר מנשים. גברים הם אלה שמזיינים אותן בכל מיני צורות ודוחפים להן כל מיני דברים לכל מיני מקומות בזמן שהן מתבקשות לזרום עם זה ולהיות פתוחות. לא הרבה יוצא לנו לראות גבר שמסכים שאישה תחבוש את הדילדו שלה ותזיין אותו בתחת, נכון? אז הנה.

מסיבת פיג'מות. נשים פחות מתחברות לסליזיות מאשר גברים, וראה זה פלא: דווקא בקרב שבעת כוכבי הפורנו האלה, שמצופה מהם להיות הכי הארד קור שאפשר כי החיים שלהם הכי מלאים בסקס מכל הסוגים, דווקא אצלם בבית האווירה הרבה פחות סליזית. יש פה יותר רגעים חביבים שמזכירים מסיבת פיג'מות מאשר בפרויקט Y.

יחסי אנוש. באמת, כבר מזמן לא פגשתם חבורה כזאת גדולה של אנשים שכולם מסתדרים אחד עם השני. בחיים לא ראיתם ריאליטי (או מחנה אימונים) עם כל כך מעט אינטריגות וכל כך הרבה פירגון. כולם רק נהנים כל הזמן ורק עוזרים אחד לשני.

מסתבר שכשמוציאים את אלמנט התחרות מהמשוואה, וכולם, בהגדרה, פשוט מזדיינים עם כולם, הרבה יותר קל להיות אמיתיים ונחמדים אחד לשני. בחיי, הלוואי על ארגונים פילנטרופיים לחקר והצלת דולפינים עבודת צוות כזאת.

כמה כמה: שלוש שעות, 270 שקלים.

העוגה:

מציאות - 20%
מציצות - 10%
עזרים - 20%
יחסי אנוש טובים - 20%
משחק - 10%
תנוחות מעניינות - 15%
ביישנות - 0%
משחקי חברה - 4%
קעקועים יצירתיים - 2%
דילדואים - 30%
סאדו - 5%

באדיבות "סיסטר'ס", טל': 03-5506678
האנגר 26 נמל ת"א, www.sisters.co.il