אין תמונה
Beautiful

שם הסרט:
Beautiful

מה הסיפור:
מבוסס על האגדה הנושנה על מערכת היחסים בין שלגיה לאמה החורגת, שכידוע לא היתה בדיוק פלורנס נייטינגייל, ומתאר התגוששות אחת ארוכה בין שתי הנשים, אחת חזקה ואכזרית, והשניה חביבה וביישנית.


החיים של סונדרה, הבלונדה התמימה, בזבל. היא שבורת לב והבוסית הקנאית שלה היא כלבה שתלטנית בבעיות כלכליות – קצת כמו הת'ר לוקליר בימים הטובים של "מלרוז". הבלגן מתחיל כשהשותפה של סונדרה מחליטה להוציא אותה לבר, כי לדעתה היא חייבת לחוות אורגזמה אחת טובה כדי להבין שגברים לא שווים את זה. מכאן מתחילה שרשרת של אירועים בישי מזל שמובילים את סונדרה (או היו אמורים להוביל, אם היה לה שכל) לשתי מסקנות:
1) גברים באמת לא שווים את זה.
2) גם לא צריך אותם בשביל אורגזמה (אל תדאג, מותק. נשים אף פעם לא מאמינות לאמיתות האלה לאורך זמן).

מה היא תמצא בו:
פחד. שהוא כידוע אפרודיזיאק ראשון במעלה. במיוחד אם הוא מופנה כלפי בחורה אחרת, ואז הוא גם מעורר את האדרנלין התחרותי ומטשטש גבולות מוסריים, שעשויים להוביל לריב בנות. אלא אם כן אתה גבר, ובמקרה הזה פשוט תישען אחורה ותיהנה.

אהבה. תאורת הבר אמנם מחמיאה לעור הפנים כפילינג עמוק, אבל הערב, שהחל מבטיח, הופך להיות סיוט. הבוסית הרעה שלה מופיעה עם אריק פרינס, איש עסקים שיכול להציל את הביזנס שלה, אבל לרוע מזלה של סונדרה הוא מתחיל איתה, מה שגורם לבוסית שלה לשנוא אותה עוד יותר. חרא של לילה. גם היא היחידה שלא גומרת, גם מדובר במקום סליזי כמו בר בחלק המערבי של אלנבי, וגם נשפכים המון דברים (המשקה של סונדרה על החולצה של אריק, זרע על פרצופים שונים).

קיזמט. לא משנה כמה מנסים להפריד בינהם, אריק וסונדרה נועדו להיות יחד. אחרת איך יכול להיות שבכל פעם כשהיא פוגשת אותו היא שופכת עליו עוד משקה? הוא קורא לזה גורל, אנחנו קוראים לזה תסריטאי עצלן.

. בערב שבו היא יוצאת עם אריק לדייט, הבוסית שלה מוציאה עליה חוזה וחוטפת אותה. למזלה, בגלל שהיא כל כך בלונדינית ומתוקה, הרוצח השכיר לא עומד בקסמיה ולא מסוגל להרוג אותה. ונחשו מי בא להציל אותה?
מה, ספויילר? סליחה, נשפך לי.


כמה כמה: 270 ₪, 100 דק'

העוגה:

מקום לדמיון - %3
טוויסטים בעלילה
- 1%
שפיך
- 14%
איומים -
21%
מתח - 10%
סטיילינג - 13%
רומנטיקה - 10%
גמדים מוזרים - 2%
לייטקס - 2%
חזה טבעי - 2%
פור פליי - 0%
בלונדר ואמוניה - 10%
ביריות - 12%

באדיבות "סיסטר'ס", טל': 03-5506678
האנגר 26 נמל ת"א, www.sisters.co.il