אין תמונה
Loaded

שם הסרט:
Loaded

מה הסיפור:
קבלו את ה"מת לחיות" של הפורנו- יותר מ-100 דקות של עלילת מתח פתלתלה, שבמרכזה קרטל פשע שעוסק בסחר בחלקי מכוניות גנובים. האיש הרע הורג את מרקוס, לעיני חברתו הבלונדינית, שפונה למשטרה והופכת למטרה ניידת. השוטרים שהיא מוצמדת אליהם להגנתה מנסים להגיע לראש הקרטל זה זמן מה, ולשווא. היא מצטרפת אליהם למרדף, ובסוף מצילה את חייהם, לא לפני שהיא עוזרת לאחד מהם לפתור את בעיותיו עם אשתו, ומבטיחה לשני לצאת איתו.

מה היא תמצא בו:
פורפליי. יש כאן כל כך הרבה עלילה שהיא לא תרגיש שהיא רואה סרט פורנו. אם זה לא נחשב פורפליי, אני לא יודעת מה כן.

גברים מושפלים. גנבי המכוניות מסורסים על ידי השוטרים, שוטר אחד מסורס על ידי הבוסית בדרגת הלוטננט ששונאת אותו, השוטר השני מסורס על ידי אשתו, שמכריחה אותו לאכול המבורגרים צמחוניים. כיף.

שיוויון. לא לדאוג, כולם שווים בסרט הזה. גם הנשים מושפלות.

משחק. המשחק ממש ממש סביר יחסית לסרטי פורנו אחרים. כל כך סביר שזה מחשיד. יש בסרט כמה גברים שברור שהם שחקנים שכישורי המשחק שלהם אמנם לא מדהימים אבל בהחלט יכלו, עם תסריט טוב והזדמנות ראויה, לשחק באיזה סרט של לינדזי לוהאן. אבל הם עושים פורנו, כלומר הם מסורסים גם במציאות. כיף.

טום בוי. הכוסית הנמלטת היא סוג של ניקיטה עם סיליקון. יש לה אופנוע כבד, ולמרות בגדי המעצבים שלה, היא לא חוששת להתלכלך. היא גם נשית, וגם לא מתעסקים איתה. יודעת להזדיין ויודעת להביא בעיטה מסובבת. מה שנקרא, גברת. עובדה: נגיחה שלה גורמת לגבר פי שתיים מהגודל שלה להתעלף.

התאוששות מהירה. הכוסית הנמלטת שלנו, זו שהחבר שלה נורה לנגד עיניה, כבר למחרת בבוקר מזדיינת בכיף עם השוטר הפרוד. למי קראתם המין החלש?

עזרה לזולת. והיא עושה את זה כדי לעזור לו. מה?! אשתו עושה לו בעיות! מדובר בטוב לב טהור! אתם יודעים, כדי להזכיר לו שאישתו היא אהבת חייו האמיתית. מעולם לא ידעתם שמציצה יכולה להיות אקט כל כך תראפויטי.

חוש מידה. שלא כמו בסרטי פורנו סטנדרטיים, שעסוקים בעיקר בקלוז-אפים על התחת שלה כשהם בעיצומו של דוגי, בסרט הזה, יש ר 3 זיונים עד הדקה החמישים, ואחר כך, עד סוף הסרט, עוד 3. כל השאר עלילה. סקס במידה - בדיוק כמו שהיא אוהבת.

מציאותיות. היחיד ששווה לשכב איתו בכל הסרט הזה (חוץ מהלוטננט הכוסית) הוא האיש הרע. שוב ושוב מסתבר שזה הכי סקסי בעיננו.

העוגה:

סקס - 8%
מציצות - 10%
מירוצי מכוניות - 20%
מפגרים קשוחים
- 10%
משחק - 10%
שוטרים חתיכים -
3%
גנבים חתיכים - 3%
עדות ראיה בלונדיניות - 4%
הצלות חיים
- 2%
צעצועים (רובים ואקדחים) - 30%

באדיבות "סיסטר'ס", טל': 03-5506678
האנגר 26 נמל ת"א, www.sisters.co.il