אי שם בגן העדן אליו נגיע יום אחד מסתובבות להן כבר עכשיו בלונדיניות אלוהיות עם כנפיים ומחלקות שוטים של וויסקי למצטרפים החדשים. אבל עד שנגיע ליום שבו נפגוש אותם, אפשר להתנחם בנציגות האל כאן על פני האדמה. האומה השבדית אחראית כבר עשרות שנים לכמה מהנשים הלוהטות ביותר שמתהלכות כאן בינינו. החלטנו להכיר לכם שמונה נבחרות במבט קרוב במיוחד.

ויקטוריה סילבסטד

ויקטוריה סילבסטד (צילום: noon)
אבל למה האיש הזה עם הארטיקים כל הזמן הולך? | צילום: noon

מאז שזכתה ב-1993 בתואר מיס שבדיה, הפכה ויקטוריה סילבסטד לנציגה הכי חשובה של האומה בשני העשורים האחרונים. היא הספיקה לככב בעשרות שערים שונים של מגזין "פלייבוי", בערוץ הטלוויזיה של הף, ובעשרות מגזיני גברים מובילים ברחבי העולם. בכולם הגיעה לדרגה של אלילה בזכות הסמל המסחרי: חזה משופץ לתפארת. וכשאת נראית ככה קרוב לגיל 40, מה הפלא שהפפראצי ממשיכים לרדוף אחרייך בכל פעם שאת יורדת לים?

אלין גרנדמיר

אלין גרנדמיר (צילום: zimbio.com)
ועכשיו חדש באיקאה: ספה דגם טופלס | צילום: zimbio.com

לפעמים ההצלחות הגדולות ביותר נולדות במקרה. ב-2003 פרסם מגזין הגברים המוביל במדינה, "Slitz" תחרות שיכולה כנראה להתרחש רק בשבדיה. במסגרת "החברה הסקסית מכולן" התבקשו גברים מרחבי המדינה לשלוח למגזין תמונות של הנשים איתן הם חולקים מיטה. הדבר המדהים באמת בסיפור הזה שגרנדמיר אפילו לא זכתה, מה שאומר שהאיש ששלח את התמונה הזו הוא לא האיש הכי בר מזל במדינה. מאז הספיקה גרנדמיר להיבחר לאישה הכי סקסית בכל שבדיה, סוג של תיקון.

מאלין אקרמן

מאלין אקרמן (צילום: rtvslo.si)
מה? אף פעם לא ראית מישהי שניתקו לה את החשמל והחליטה להתקרר על הקיר? | צילום: rtvslo.si

כבר מעל עשור שמאלין אקרמן מסתובבת בסרטים וסדרות הוליוודיות שונות, ועל אף שרובם המכריע היו כשלונות מהדהדים די מדהים לבחון את הסטטיסטיקה שלה. כמעט בכל סרט שני מצליחה אקרמן לאבד באורח פלא את הבגדים, לחשוף את עצמה בעירום לעיני המצלמות ואף להשתתף בסצנות סקס לוהטות כמו בסרט "השומרים". בסרט האחרון שלה, אגב, היא שמרה על עצמה לבושה. זה אומר שאנחנו ממש ממש מחכים לפרוייקט הבא.

אלין נורדגרן

אם מחפשים דוגמא לכך שהקארמה היא עסק מסוכן, אלין נורדגרן היא הוכחה מצוינת. אחרי שהדוגמנית הלוהטת של "ספורטס אילוסטרייטד" הגיעה לביקור באחד מתחרויות סבב הגולף העולמי, פתח טייגר וודס, האלוף הנצחי, במסע חיזורים ממושך כדי לשכנע אותה לצאת איתו. שנה שלמה רדף וודס אחרי נורדגרן עד שהסכימה. שנתיים לאחר מכן נישאו השניים ונראה היה שאפשר למחוק עוד פנטזיה בלונדינית מהפנקס. עד שהתברר שוודס הספיק לבגוד בדוגמנית עם לא פחות מ-20 נשים שונות, חלקן כוכבות פורנו. היום הוא נמצא בשפל הקריירה, מאבד ספונסרים ואיבד מהתהילה. היא רווקה שוב, חזרה לשבדיה ונראית סקסית מתמיד. 

אליטה לופבלאד

אליטה לופבלאד (צילום: plunderguide.com)
לא רוצה, בדיוק שטפתי אותם | צילום: plunderguide.com

לא רק בישראל משתתפות תכניות ריאליטי עולות לתהילה, השבדים עושים את זה כבר שנים ארוכות. מעט אחרי שהופיעה כשפנפנה בלונדינית ואלמונית על הדפים של פלייבוי, נכנסה אליטה לבית "האח הגדול" והפכה מיד לחביבת הקהל. יכול להיות שיש לזה קשר לעובדה שנהגה להתנשק עם דיירות אחרות, להחליף בגדים מול המצלמות ובאופן כללי להקפיד להיות כמה שפחות לבושה שאפשר. ככה בונים קריירה.

מיני אנדן

מיני אנדן (צילום: zimbio.com)
הגיע הזמן למתיחות | צילום: zimbio.com

כן, תתפלא, לא כל השבדיות בלונדיניות. יש בהן גם ברונטיות שמביאות גאווה לאומה ואושר לגברי העולם באשר הם. אנדן החלה את הקריירה כדוגמנית, אבל מהר מאד התגלגלה לקריירה מוצלחת בטלוויזיה האמריקאית. בשנה שעברה הלכה עד הסוף עם סצנה נועזת במיוחד בסרט "המכונאי", כשחשפה חזה וישבן למצלמות. רוצה לראות? פנה למנוע הגוגל הקרוב אליך.

קרוליין ווינברג

קרולין ווינברג (צילום: guyism.com)
אוי, תראו מה זה. צמחה לי פה שרשרת | צילום: guyism.com

כל מי שמספרים לך שכדורגל נשים הוא לא באמת ספורט, לא הכיר כנראה את שחקנית הכדורגל הלוהטת ביותר בעולם. כשהיא לא מכדררת בין בלונדיניות ספורטיביות אחרות על הדשא של א.א.ק סולנה נוהגת ווינברג להצטלם בביגוד מינימלי במיוחד ל"ויקטוריה'ס סיקרט" ושאר מגזינים שגורמים לאוהדים כמונו לרייר כמו לברדור ממוצע.

שרלוט קרונה

שרלוט קרונה (צילום: guyism.com)
לחכות לך פה שש תמונות ופרסומת? נראה לך באמת? | צילום: guyism.com

הנה עוד משהו שמעולם לא חשבת שיכול להסתבר כסקסי: נגינה על כינור. במשך כל שנות נעוריה ניגנה קרונה באולמות קטנים וסגורים, עד שסוכן של ארמאני גילה אותה ושלח אותה מיד למדוד בגדי ים. מאז, הפלא ופלא, קריירת המוזיקה שלה הפכה מוצלחת הרבה יותר. ההופעות התמלאו, מנהיגים וכוכבים נהרו ותמונות לוהטות פורסמו במיטב עיתוני העולם. מה הפלא שסילביו ברלוסקוני בכבודו רצה לשמוע אותה מקרוב באחוזה המפורסמת באיטליה?

>> הנשים הרוסיות הכי שוות בעולם