בסופו של דבר זה קרה – בין אם רציתם או לא, קלטת הסקס (Sex Tape) של קורטני סטודן (Courtney Stodden) יצאה לאוויר העולם. כן, עשינו לכם הרגע את החיפוש בגוגל ממש קליל.

אחרי חרושת שמוות על הדלפות, תביעות, עורכי דין וקידום עצמי חסר בושה, מופע הסולו המתועד של הגברת הבלונדינית יצא בחסות חברת הפורנו הגדולה VIVID. אנחנו חייבים להודות שזה לא ממש מפתיע אותנו, למרות ההכחשות הראשוניות שלה.

ההתפתחות האחרונה חיובית דווקא: הכוכבנית בת ה-20 הבטיחה שאת מיליון הדולר שקיבלה עבור הסרטון היא תתרום לצדקה. היא טרם החליטה על ארגון ספציפי, אך ציינה שנושא החיות וגם נושא הילדים במצוקה קרוב מאוד לליבה.

קורטני סטודן
תורמת הכל לצדקה | צילום: imgur.com
קורטני סטודן
אוי, לא שמתי לב למצלמה | צילום: imgur.com

הצצה קטנה בקלטת (כן, הצצנו) מגלה את סטודן בהלבשה תחתונה, מדברת לבן זוגה, מורידה את המעט שיש עליה - ואת ההמשך אתם יכולים להבין לבד. רק נציין שיש אביזרים נוספים בסרטון, מלבד הלבוש החושפני.

קורטני סטודן
העיקר הכוונה | צילום: imgur.com

מה שאנחנו בעיקר לומדים מהקטעים הקצרים שראינו, זה שאם זו הדלפה אז אנחנו צנצת. מדובר בחתיכת סרטון מבויים שלא היה מבייש את המועמדים לפרס דקל הזהב בפסטיבל קאן. ההכנות, הדיבור, המשחק הגרוע – זה נראה הכל חוץ מתיעוד פרטי ואישי. שוב, אנחנו לא מופתעים. בהצלחה עם גוגל.