רוסיו גנסדו (צילום: egotastic.com)
איזה קטע, תראה מה מצאתי בים | צילום: egotastic.com

אנחנו לא כל כך יודעים להסביר את זה, אבל משום מה ברגע שמבטאים את המילים: "אח גדול" ו"דרום אמריקה", מישהי תמיד מאבדת את הביקיני. זה מוזר, כי אצלנו זה לא קורה הרבה. אבל מצד שני גם כשאומרים אצלם "רוקדים עם כוכבים", "הישרדות" או "שניצל", קורה אותו דבר. כנראה שזה פשוט עניין כזה של חופשיות, שעוד לא הצלחנו להבין עד הסוף. הדיירת הסקסית האחרונה שחשפה אותנו לנפלאות הטופלס בים היא רוסיו גנסדו (Rocio Gancedo) מארגנטינה.

רוסיו גנסדו
טופלס? בעיניים עצומות אני עושה את זה

כמו הרבה מאד אושיות טלוויזיה בחלק הזה של העולם, גם הקריירה של גנסדו הובילה אותה אל אור הזרקורים בזכות צילומי עירום לוהטים במיוחד. בתור דוגמנית הצטלמה לעשרות תמונות נועזות בפלייבוי, מקסים, ושלל אתרים אחרים. משם הייתה הדרך קצרה גם לריאליטי ולבית "האח הגדול", שם הרהיבה כמתמודדת עם מגוון החוטיני הגדול ביותר. לשיאה היא הגיעה ברגע קסום אחד בו החליטה "לטעום" אישית את החזה של דיירת אחרת. ולא, אנחנו לא נראה לך את הוידאו הזה, תצטרך לחפש בעצמך.

רוסיו גנסדו (צילום: egotastic.com)
אף אחת לא רוצה? טוב נמכור באי ביי | צילום: egotastic.com

מה שכן נראה לך הוא מה שקרה ממש השבוע, כשרוסיו החליטה לצאת לטבילה קצרה במים. מכאן, אתה כבר מכיר את הפרוצדורה: ביקיני דקיק, גל גדול, חשיפה מרהיבה וחיוכי מבוכה. שזה משהו שתמיד מפתיע אותנו מחדש. איך מי שהייתה רגילה להסתובב עירומה במשך ימים שלמים, מתחילה להיכנס להיסטריה מקצת ציץ חשוף ובלתי מזיק?

רוסיו גנסדו 4 (צילום: egotastic.com)
רגע, אני מרגישה שבא לי אפצ'י | צילום: egotastic.com

>> בבריטניה לא מחכים לים: דיירת בת 53 טופלס בג'קוזי עם דייר בן 19