הקונספט של מורה סקסית הוא אחד השווים שאנחנו מצליחים להעלות על דעתנו. מעטים הם הגברים בעולם שמעולם לא היו מאוהבים בסתר באחת המורות שלהם. הרעיון של סמכות ומרות שמשולבים עם מראה מצודד יוצרים תמהיל שקשה מאד לעמוד בפניו. תעשיית הפורנו עשתה מיליונים מנשות חינוך שוות (ותלמידים שאהבו אותן קצת יותר מהמקובל) וגם הוליווד השתעשעה לא פעם עם רעיון המורה הפתיינית. עם יציאת "מורה רעה", בכיכובה של קמרון דיאז, החלטנו להביא לכם כמה מורות קולנועיות לוהטות שגורמות לנו לרצות לחזור לבית הספר.

אליזבת הייזלי

מחזיקה בגיר: קמרון דיאז
איפה לימדת: "מורה רעה"
אליזבת הייזלי היא, כמו שמרמז שם הסרט, מורה רעה, ממש גרועה, כזו שלו היינו תלמידים בכיתה שלה בוודאי היינו שואלים: "מי נתן לה ללמד?". אך מצד שני היא מארגנת אירועי שטיפת רכב בבגדים מינימאליים, כך שכנראה לא הייתה לנו כל בעיה שהיא תלמד אותנו. כן, עד כדי כך קל לקנות אותנו.

קתרין אן ווטסון

מחזיקה בגיר: ג'וליה רוברטס
איפה לימדת: "חיוך של מונה ליזה"
המאפרים בסרט עבדו קשה בניסיון לגרום לג'וליה רוברטס להיראות אפרפרה ויומיומית, כל זאת כדי להסב את תשומת הלב לאישיותה הכובשת של המרצה לתולדות האומנות, ולתת לה לזרוח מבין התלתלים. אך עלינו הם לא ממש הצליחו לעבוד ואנחנו רואים את יופייה של רוברטס גם מבעד לסוודרים החונקים של 1953.
קתרין אן ווטסון הגיעה לקולג' של וולסלי עם אג'נדה ליברלית ומתקדמת ואישיות קצת יותר מורכבת מהמורה הכוסית הסטנדרטית, כך שאם הייתם לומדים בכיתה שלה אולי לא הייתם נדלקים עליה ממבט ראשון. אבל עד סוף השנה הייתם לגמרי מאוהבים בה ובחיוך המונה ליזה שלה.

המורה

מחזיקה בגיר: גליה אברמוב
איפה את מלמדת: בקליפ "המורה" של הישראלים
אנחנו לא בטוחים איזה מקצוע היא מלמדת, או איך שני תימנים קטנים גרמו לה לרקוד על השולחן עם שוט וחצאית באורך גפרור, אבל אנחנו משתדלים לא לחשוב על כך יותר מדי. במקום זה אנחנו מעדיפים להאמין שבבית ספר כלשהו אכן קיימת כיתה מלאת כוסיות, אותה מלמדת מורה רוסיה סקסית שרוקדת על שולחנות. אז מה אם זה נשמע לך מופרך? תן לפנטז קצת.

פריצי המורה לפסנתר

מחזיקה בגיר: קריסטיאנה שמיטמר
איפה את מלמדת: "אסקימו לימון 3"
אמנם מדובר במורה לפסנתר ולא באשת חינוך ששובתת יחד עם הסתדרות המורים, אך נראה לנו שלעובדה הזו אין כל משמעות. כי גם אם היינו שמים בידה גיר ומעמידים אותה מול כיתה הדבר היחיד שהיא הייתה יכולה ללמד הוא לגנוח בגרמנית. הבלונדינית הסקסית הזו עורכת שיעורי פסנתר פרטיים שאומנם לא כוללים תווים אך הצלילים הבוקעים מגרונה בהחלט מגיעים לאוקטבות גבוהות במיוחד, ונראה לנו שאפילו בטהובן היה שמח שתעביר לו שיעור או שניים.

הולי הולידיי

מחזיקה בגיר: גווינית' פאלטרו
איפה לימדת: "גלי"
להולי הולידיי יש יתרון כבר מנקודת הפתיחה: שם של כוכבת פורנו, ורמת הסקסיות שלה בהחלט מצדיקה אותו. המורה הסקסית הזו משגעת את כוכב הסדרה, וויל שוסטר, ומלבד העובדה שהיא פצצת על היא גם לא מפסיקה לפזר רמיזות מיניות בחדר המורים. המורה המחליפה היפהפייה הזו אפילו מתנדבת ללמד את מועדון "גלי" שיעור בחינוך מיני, אותו היא פותחת במילים: "סקס - זה כמו להתחבק, רק רטוב יותר". אנחנו לא בטוחים עד כמה הדוגמא הזו מדויקת, אבל היינו שמחים לקבל ממנה חיבוק.

אנה טיילור

מחזיקה בגיר: כריסטינה ריצ'י
איפה לימדת: "החיים שאחרי"
דקות הכיתה של כריסטינה ריצ'י ב"החיים שאחרי" אולי קצרות - היא מגלמת בו בחורה שנהרגה בתאונת דרכים - ועצם היותה מורה הוא אולי לא החלק החשוב ביותר בעלילה, אך כשהיא נראית כמו שהיא נראית בסרט היא מספקת לנו תירוץ מצוין להכניס אותה לכתבה לצד שאר המורות הסקסיות. למען האמת, אם היינו קצת יותר קריפיים היינו מכניסים אותה גם לכתבת "הגופות הסקסיות" לצד נועה תשבי, עוד אחת שמשחקת מתים בצורה סקסית במיוחד.

לואן ג'ונסון

מחזיקה בגיר: מישל פייפר
איפה את מלמדת: "סיכון מחושב"
סקס אפיל בא בדרכים בצורות שונות, וכשהוא בא בצורה של מישל פייפר הוא טוב ואיכותי במיוחד. וגם אם תלבישו את אשת החתול הסקסית הזו בג'קט ארוך, אפור וצנוע, הסקס אפיל שלה יזרח מבין הכפתורים. לואן ג'ונסון מגיעה לכיתה של תיכוניסטים שחורים והיספניים ממעמד נמוך וגורמת להם לרצות ללמוד. לוחמת המארינס לשעבר, שדמותה מבוססת על מורה אמיתית באותו השם, היא יפה מספיק כדי למשוך אותנו ומסורה מספיק לתלמידים שלה כדי לגרום לנו להתאהב.

בונוס למתקדמים: מורות סקסיות בטוויטר

המורות שהצגנו כאן הן בהחלט מהלוהטות והסקסיות ביותר שראינו על המסך הגדול. אבל האמת היא שרובן "חסודות" מכדי לשקף באמת את הפנטזיה האולטימטיבית של המורה השווה. לכן החלטנו להיעזר בכמה ידידות ממגזין פלייבוי שהחליטו לפרסם בטוויטר את הפרשנות שלהן לנושא. אנחנו לא יודעים מה איתך, אבל הגרסה הזאת מתקרבת הרבה יותר למה שאנחנו מדמיינים כשאנחנו חושבים על מורה סקסית.

>> גיבורות העל הכי שוות בתולדות הקולנוע