כשהצגנו לכם את ג'ן סלטר (Jen Selter) לפני שבועיים, היו לה 1.3 מיליון עוקבים באינסטגרם. היום המספר מתקרב כבר ל-1.9 מיליון, ולא נראה שזה הולך להיפסק בזמן הקרוב. סלטר, יהודייה בת 20 מניו יורק, היא האישה עם התחת הכי מפורסם בעולם נכון לעכשיו - וזה אומר יותר מפורסם גם מזה של ג'יי לו או קים קרדשיאן. בשבועות האחרונים עמוד האינסטגרם שלה הפך לסנסציה של ממש, וכנראה שבצדק: הישבן שלה הוא אחד הדברים הכי חמים באינטרנט היום.

אין תמונה
רגע של תחת

סלטר מבלה שעות ארוכות במכון הכושר כדי להשיג את התוצאה שאתם רואים, ומתעדת הכול, בדרך כלל כשהיא לבושה במכנסיים צמודים שלא משאירים מקום לדימיון. לתחת שלה יש כבר ספונסרים (ביניהם נייק), ועכשיו, אחרי שהתפרסמה במאות אתרים ברחבי העולם, היא נתנה גם ראיון ראשון בו היא מנסה להסביר משהו מההצלחה הפנומנלית.

אין תמונה
כבוד למגזר

"אני חושבת שזה מדהים כמה אנשים עוקבים אחרי הפוסטים שלי, וזה ממשיך לגדול", אמרה בראיון לברקרופט מדיה. בהמשך היא גם מפתיעה: "אני לא אוהבת שצופים בי", אמרה וגרמה לכל הצופים לנענע בראשם בחוסר אמון. בכל זאת, קצת קשה להאמין למשפט כזה שמגיע ממישהי שהעלתה מאות תמונות של הישבן החטוב שלה לאינסטגרם.

אין תמונה
הסלפי של השנה?

אגב תשמחו לדעת שבעקבות ההצלחה סלטר עזבה את העבודה הקבועה שלה, זאת כדי שתוכל להמשיך להתמקד בדבר החשוב ביותר: להמשיך ולספק לעולם תמונות נדירות של הישבן הכי מפורסם ברשת. "זאת הרפתקה פרועה, ואני מאוד נהנית", סיכמה והוסיפה הבטחה: "בקרוב ארצה להפיץ את המותג שלי בכל העולם". אנחנו מחכים בסבלנות, ג'ן.

אין תמונה
מהפנט
>> לא רק ג'ן: מדריכות הכושר הכי לוהטות ברשת